Horoskoop

JÄÄR
Oled täna energiline, auahne, supersuhtleja, kiire mõtlemisega ja töö lausa lendab su käes. Kasuta seda päeva täielikult.
SÕNN
Kui olukord on soodne, siis alati ei peagi end liigselt pingutama. Võta asju rahulikumalt, ka homme on päev, küll jõuad.
KAKSIKUD
Ära lase inimestel ennast ära kasutada! Löö selg sirgu ja pane end maksma. Küll näed, et sinusse hakatakse hoopis teisiti suhtuma.
VÄHK
Tänased planeediseisud võivad muuta sind ebastabiilseks. Tunned rahutust ega malda kuidagi paigal püsida. Söö šokolaadi.
LÕVI
Suhet aitavad parandada ja tugevdada ka meelelahutuslikud ettevõtmised. Oled piisavalt loominguline, et midagi põnevat välja mõelda.
NEITSI
On mõningaid muresid, aga peamine neist on see, et kipud asju liiga traagiliselt nägema ja mõtled oma probleemid hullemaks, kui need tegelikult on.
KAALUD
Alateadvuslikud pinged löövad välja väga ebasobivas kohas. Mõtled üht, kuid keele peale tuleb hoopis midagi muud.
SKORPION
Ei maksa nüüd äraootavale seisukohale jääda. Kui pikalt kaalutled, lased head võimalused käest. Niisiis tegutse, ja kohe!
AMBUR
Tee rohkem sporti. Näed, et see hakkab sulle isegi meeldima ja jõuluaegu kogutud kilod hakkavad tasapisi kaduma.
KALJUKITS
Võimalik, et puutud ootamatult kokku probleemiga, mis vajab kiiret lahendamist. Püüa säilitada realistlik mõttelaad ja küsi targematelt nõu.
VEEVALAJA
Vajad praegu turvalisust. Vastasel juhul kipud paanitsema ja parajaid käkke kokku keerama. Pöördu mõne hea sõbra poole.
KALAD
Täna oleks soovitav hoida madalat profiili ja jälgida, mis ümberringi toimub. Oht sattuda armukadedusest põhjustatud tülidesse.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 117 korda, sh täna 1)