Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna veidi pinges ja endassetõmbunud olema. Võimalik, et põhjuseks on seedehäired. Väldi alkoholi ja liiga rasvaseid toite!
SÕNN
Sulle meeldib, kui sind kiidetakse, mett moka peale määritakse, sind andekaks ja kauniks nimetatakse. Pea siiski meeles, et mitte kõik meelitused pole siirad.
KAKSIKUD
Oled alati teadnud, mida elult tahad. Nüüd leiad end aga äkitselt dilemma eest, milline tee valida. Targem oleks seda hoolikalt kaaluda.
VÄHK
Saad täna üle probleemist, mis sind juba mõnda aega ängistanud on. Päike paneb jäälilled aknal sätendama ja tunned, et käes on aeg elu nautida.
LÕVI
Tänane päev võib tuua keerulisi suhteid ja egost tulenevaid tülisid. Jõuad järeldusele, et mõni suhe on end sinu jaoks ammendanud.
NEITSI
 Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist impulsiivsete ja ettearvamatult käituvate inimestega. Püüa ise vältida liigset emotsionaalsust.
KAALUD
Tänane päev on kõike muud kui rutiinne. Otsid seiklusi ja tutvud uute inimestega, võid sattuda ka veidi ebameeldivatesse sekeldustesse.
SKORPION
Püüa nüüd kodus püsida ja suhelda vaid kõige lähedasematega. Lävimine lihtsalt tuttavatega võib kaasa tuua probleeme.
AMBUR
Sinu läbisaamine tehnikaga ja kõikvõimalike masinatega pole täna just kõige parem. Isegi su pesumasin võib iseloomu näidata…
KALJUKITS
Kipud täna liiga kergekäeliselt inimesi usaldama ja neile lootma. Kui sinu usalduse pälvib vale inimene, pead pärast vaeva nägema tagajärgedega.
VEEVALAJA
Oled täna väga enesekindel ja teiste inimeste suhtes kriitiline. Enne, kui võõrastest pindudest rääkima hakkad, püüa oma palgiga toime tulla.
KALAD
Hea päev oma ideede realiseerimiseks. Kui sa täna oma kaardid õigesti välja käid, võid varsti magusaid võidu vilju nautida.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 132 korda, sh täna 1)