Horoskoop

JÄÄR
On aeg mõtetelt tegudele minna! Head plaanid end ise teoks ei tee, pead ikka natuke pingutama. Pealegi kulub sulle natuke liigutamist ära.
SÕNN
Oled loomingulisem kui tavaliselt ning oskad ka lihtsatest ülesannetest midagi huvitavat teha. Sinu fantaasialend hämmastab sind ennastki.
KAKSIKUD
 Su käitumine ja meeleolud on praegu ettearvamatud. Näid täna egotsentrilise ja kalgina, samas oled sisemiselt üsnagi haavatav.
VÄHK
Pole just kõige parem päev inimestega lävimiseks. Nad kõik käivad sulle täna närvidele. Eelistad seltskonnale üksildasi jalutuskäike looduses või õhtut hea raamatu seltsis.
LÕVI
Oled tõeliseks kodus istujaks muutunud. Pea meeles, et kui su majapidamine hakkab takistama sinu elu, siis jäta maja pidamata ja ela oma elu.
NEITSI
Kui sa pole kaua aega endale puhkust lubanud, siis nüüd võtad selle ette. Lähtudes põhimõttest, et ega töö pole jänes, mis eest ära jookseb.
KAALUD
Tänane päev ei meeldi sulle juba hommikust peale. Kõige parema meelega ei tahaks sa voodist tõustagi. Kuidagiviisi lohistad end sellest päevast siiski läbi.
SKORPION
Sinu suhetes on muutusi oodata. Püüa käituda rahulikult, hoidu emotsioonipursetest ja kutsu appi kaine mõistus.
AMBUR
Tunned end nüüd turvaliselt ja rahulikult. Täna on hea päev lepingute sõlmimiseks ja uute suhete loomiseks. Jätad inimestele usaldusväärse mulje.
KALJUKITS
Sinu konservatiivsus võib mõnele inimesele närvidele käia. Kui sa aga järele mõtled, saad aru, et mõni uus idee võib täiesti “söödav” olla.
VEEVALAJA
Sinu partnerlussuhe on praegu paras sasipundar. Kui tahad seda säilitada, pead mõnest oma armsast harjumusest loobuma või milleski järele andma.
KALAD
Võimalik, et puutud täna kokku kuulujuttude ja valeinfoga. Võid ka sattuda sekeldustesse või siis kellegagi raginal riidu minna.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 109 korda, sh täna 1)