Horoskoop

JÄÄR
Täna võivad avalduda sinu varjuküljed ja omadused, millest sa parema meelega vabaneksid. Hea päev alustada puhtalt lehelt.
SÕNN
Ära alusta täna uusi ettevõtmisi, parem võta käsile poolelijäänud tööde lõpetamine. Kui tunned kevadväsimust lähenemas, manusta vitamiine.
KAKSIKUD
Igasuguste pikaajaliste lubaduste andmisest oleks parem hoiduda, kuna ei ole üldse kindel, kas sa ikka tahad ja suudad neid täita.
VÄHK
Oled alati teadnud, mida elult tahad. Nüüd võid aga sattuda dilemma ette, kumb tee valida. Võib-olla peaksid kulli ja kirja viskama.
LÕVI
Tänased planeediseisud võivad muuta sind ebastabiilseks ja närviliseks. Lepingute sõlmimiseks ja rahaasjade ajamiseks on täna täiesti vale päev.
NEITSI
Võta nüüd asja rahulikult. Kui mingi jama tuleb likvideerida, alusta sellega tasa ja targu, kõiki samme hoolikalt kaaludes ja läbi mõeldes.
KAALUD
Pead oma kulusid-tulusid hoolega jälgima, sest kihk kauneid asju osta on suur. Teisest küljest on kõige kergem tee kiusatusest jagu saada sellele järele anda.
SKORPION
Sulle ei pruugita jätta piisavalt tegutsemisvabadust. Selle tõttu võivad kannatada nii sinu sõprus- kui ka ärisuhted.
AMBUR
Tunned soovi oma elus midagi uut ja huvitavat proovida. Soodne aeg plaanide tegemiseks, piletite broneerimiseks ja reisile asutamiseks.
KALJUKITS
Tänane päev võib kaasa tuua intriige ja tülisid. Püüa käituda ettevaatlikult, väldi emotsioonipurskeid ja panusta kainele mõistusele.
VEEVALAJA
Võid täna sattuda paanikasse mingist täiesti tühisest asjast. Kipud oma vaimusilmas kõigega liialdama. Seega väldi põhjapanevate otsuste langetamist.
KALAD
Täna on hea päev raha kulutada, kas siis enda peale või sõpradele-lähedastele kingituste tegemiseks. Oled heldes ja suuremeelses tujus.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 107 korda, sh täna 1)