Horoskoop

JÄÄR
Tunned soovi muuta oma välimust ja leida mõttekaaslasi. Võimalik, et tutvusring uueneb. Suurepärane aeg õppimiseks.
SÕNN
Tunned täna suuremat tungi rääkida ja rääkida. Usaldad meelsasti oma isiklikke asju ka võõrastele. Väldi siiski pealetükkivaks muutumist.
KAKSIKUD
Suurepärane päev pidutsemiseks ja meelelahutuseks. Ära sunni end vägisi tegema asju, milleks sul hetkel inspiratsiooni pole.
VÄHK
Praegu on sinu jaoks väga oluline omada kedagi, kes oleks lähedane, mõistev ja abivalmis. Otsid soojust ja armastust rohkem kui kunagi varem.
LÕVI
Pooldad täna pigem rahulikku ja turvalist keskkonda. Eelistad jääda koju selle asemel, et koos sõpradega pidutsema minna.
NEITSI
Tänane energia on nii tugev, et võtab pea pööritama. Ärielus on see halb päev, põhjustab laiskust, sind on kerge mõjutada. Võta maailma sellisena, nagu see on.
KAALUD
Pööra suuremat tähelepanu lubadustele, mida annad. Võimalik, et teed hooletusvea või hilined unustamise tõttu. Paranevad suhted lastega.
SKORPION
Oled täna valmis mugavuste ja peene toidu nimel tavalisest rohkem raha välja käima. Võimalik, et tutvud intellektuaaliga, kellega koos õhtustada.
AMBUR
Aktiviseeruvad loomingulised energiad. Võimalik, et suudad leida lahenduse pikka aega vindunud probleemile. Suhted kaaslastega paranevad.
KALJUKITS
Täna võib sul tekkida otsustamisraskusi. Tunned ebakindlust seal, kus võiksid ennast ja oma võimeid vabalt usaldada.
VEEVALAJA
Tänasel päeval saad inspiratsiooni eelkõige erinevatelt inimestelt, kellel on huvitav kultuuritaust. Hea päev reisimiseks ja suhtlemiseks.
KALAD
Planeediseisud mõjutavad täna sinu enesehinnangut. Domineeriva tähtsusega on kindlus- ja turvalisusetunne. Võimalusel ole koos perekonna või sõpradega.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 62 korda, sh täna 1)