Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud annavad sulle jõudu ja teotahet. Suudad teisi oma rõõmsameelsusega innustada. Hea päev lastega tegelemiseks.
SÕNN
Võimalik, et saad täna ahvatlevaid ja esmapilgul süütuid pakkumisi, kuid enne otsuse langetamist vaata kõik plussid ja miinused hoolikalt üle.
KAKSIKUD
Oled täna tavalisest rahulikum ja pikaldasem. Sinu üldine enesetunne on hea, kuid kipud olema laisk ja nii mõndagi vajalikku jääb tegemata.
VÄHK
Sinu tavapärased nostalgilised meeleolud hakkavad taanduma. Muutud tunduvalt realistlikumaks. Teistel on sinuga lihtsam suhelda kui tavaliselt.
LÕVI
Nüüd köidavad sind asjad, mis on kuidagi seotud naturaalse elu ja loodusega. Püüad parandada oma toitumisviise. Hea aeg halbadest harjumustest loobumiseks.
NEITSI
Võimalik, et puutud täna kokku rahaprobleemide ja silmakirjalikkusega. Ole valmis kaitsma oma seisukohti ja jää oma põhimõtetele kindlaks.
KAALUD
Kaldud täna ka tühiseid möödalaskmisi üle dramatiseerima. Muretsed liiga paljude asjade pärast ning kurnad sellega nii ennast kui ka oma lähedasi.
SKORPION
Kipud täna asju keerulisemaks tegema, kui need tegelikult on. Pööra suuremat tähelepanu oma tervisele ja üleüldisele heaolule.
AMBUR
Täna võivad sind tõsiselt häirida kuulujutud. Väldi olukordi, kus võiksid stressi tunda või liigse emotsionaalse pinge tõttu masendusse langeda.
KALJUKITS
Võid täna teiste inimeste suhtes üpriski hoolimatu olla. Samas solvud, kui sinu tegemistele ja soovidele piisavalt tähelepanu ei pöörata.
VEEVALAJA
Võid täna ootamatult teada saada, et sinu selja taga räägitakse hoopis teist juttu kui sinu ees. Võimalik pettumine inimestes, keda oled usaldanud.
KALAD
Täna muutuvad sinu jaoks tähtsaks kõikvõimalikud luksuse, mugavuse ja heaoluga seotud teemad. Võimalik, et satud mõnda gurmaanide klubisse.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)