Horoskoop

JÄÄR
Tänased planeediseisud annavad sulle häid võimalusi oma teadmisi täiendada. Püüa ka pingelistest olukordadest leida enda jaoks midagi kasulikku.
SÕNN
Täna saadab sind edu sõpruses ja armastuses. Oled meelestatud heatahtlikult ja suudad ka keerulistes olukordades optimistiks jääda.
KAKSIKUD
Tõenäoliselt satud täna ebameeldivasse olukorda, mis seotud maksmata võla või täitmata lubadustega. Viimane aeg on end kokku võtta.
VÄHK
Täna kipuvad tegemata asjad kuhjuma ning see tekitab väsimust ja tujulangust. Püüa tegutseda sammhaaval ja usalda rohkem oma kaaslasi.
LÕVI
Kuulad oma kaaslasi küll tähelepanulikult, kuid mõistad kuuldut vaid oma seisukohalt. Võimalik, et sulle usaldatakse täna mõni saladus.
NEITSI
Kipud täna olema laisk ja hooletu oma välimuse suhtes. Sinu enesehinnang on liiga madal, kuid püüa end siiski kokku võtta ja löö end korralikult lille.
KAALUD
Kui mõni uus idee pähe tuleb, tahad seda kohe teoks teha. Tunned rahuldust, kui saad midagi põnevat ette võtta. Hea päev pidutsemiseks.
SKORPION
Uitad oma mõtetes ja sul esineb tõsiseid suhtlemisraskusi. Sa pole täna just kõige parem koostööpartner. Hoidu ka lepingute sõlmimisest.
AMBUR
Kui oled otsinud tõsisemat suhet, siis väga tõenäoliselt kohtad just täna oma hingesugulast. Planeetide seis on selleks igati soodne.
KALJUKITS
Oled täna aldis kõikvõimalikele ahvatlustele järele andma ja kipud seetõttu oma kohustusi unustama. Kui tahad pidutseda, siis võta selleks eraldi aega.
VEEVALAJA
Täna võid tõsiselt solvuda, kui keegi julgeb kahelda sinu pädevuses. Püüad tõestada, et saad hakkama. Pea meeles, et rahulikuna mõjud autoriteetsemana.
KALAD
Täna on kasulik peatuda ja veidi oma elu üle järele mõelda. Hea päev, et võtta vastu tähtsaid otsuseid. Oled tasakaalukas ja arukas.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 73 korda, sh täna 1)