Horoskoop

JÄÄR
Paned täna rõhku kõigele välisele. Võimalik, et puutud kokku isikutega, kellega sul on raske ühist keelt leida. Oht raisata raha tavalisest rohkem!
SÕNN
Tunned eneses uut energialainet ja lennukad ideed võivad sind tavapärasest argielust üsna kaugele viia. Oht illusioonide kütkesse langeda!
KAKSIKUD
Oled praktiliselt meelestatud, kuid samas on sul täna kalduvus muutuda kooneriks. Hoia oma süda avatud ja tee kaaslastele kingitusi.
VÄHK
Ära usalda täna oma isiklikke asju kellegi teise hoolde. Inimesed võivad sind alt vedada ja sinu jaoks ülitähtsad asjad hoopis ära unustada.
LÕVI
Kipud täna asju lihtsustama ja oma selgitustes pealiskaudseks jääma. Samas oled üsna rõõmsameelne ja optimistlik. Väldi tõsiseid teemasid.
NEITSI
Võimalik, et sind hakkavad täna kimbutama hirmud ja kahtlused oma tervise suhtes. Püüa siiski rahuneda ja endale haigusi mitte välja mõelda.
KAALUD
Kui teed täna meeskonnatööd, võid saavutada ootamatut edu. Hea päev läbirääkimisteks ja lepingute sõlmimiseks. Oled avatud ja heas tujus.
SKORPION
Täna oleks soovitav vältida liiga isiklikke suhteid inimestega, kes sulle küll meeldida võivad, kuid keda sa siiski täielikult usaldada ei saa.
AMBUR
Huvi intellektuaalsete mängude vastu. Soodne päev kultuuriasutuste ja massiürituste külastamiseks. Võib tekkida romantiline suhe. 
KALJUKITS
Võimalikud füüsilised ja moraalsed traumad, peavalud ja nakkushaiguste oht. Üleüldine energiapuudulikkus. Kui võimalik, lükka tähtsad toimingud edasi.
VEEVALAJA
Nüüd on hea aeg pöörduda nõuannete saamiseks professionaalide poole, eriti kui vajad psühholoogilist nõustamist. Kuula nõuandeid hoolega.
KALAD
Täna valitseb täielik segadus emotsioonide valdkonnas. Tunned end segipaisatuna ja sa ei tea ise ka, mida tahad või mida peaksid tahtma.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 80 korda, sh täna 1)