Horoskoop

JÄÄR
Oht ajada segi armastus ja sõprus! Oled emotsionaalne ja kirglik, kuid sinu kirglikud mõtted võivad sama kiiresti kaduda, kui tekkisid.
SÕNN
Oled täna pedantne. Tööasjad muutuvad sinu jaoks tähtsamaks kui kunagi varem. Samas kipud unustama lähedaste inimeste tundeid.
KAKSIKUD
Teed täna kõike väga kirglikult. Püüad saavutada täiuslikkust, kuid arvesta, et teinekord teeb asja heaks just selle loomulik olek.
VÄHK
Täna on päev, mil sinu võimed ja võimalused aktiviseeruvad ning suudad näha olukorda õiges valguses. Hea päev finantstehinguteks ja suhtlemiseks.
LÕVI
Võid täna armuda mõnesse oma sõpra, kellega oled siiani lihtsalt hästi läbi saanud. Hästi sujuvad kõikvõimalikud rahaasjad ja investeerimine.
NEITSI
Oled huvitatud millestki kättesaamatust, segasest ja kaugest. Sa ei suuda leppida argielu armusuhetega. Võimalik, et pettud täna kelleski.
KAALUD
Tänane päev võib tuua hea fantaasialennu ja palju uusi ideid. Kui suudad aktiveerida samal ajal ka oma praktilisust, võid saavutada häid tulemusi.
SKORPION
Algab eneserealiseerimise uus tsükkel. Soodne aeg teha ametialaseid muudatusi. Töö annab häid tulemusi, kuid ära üle pinguta, võta aega ka puhkamiseks.
AMBUR
Mõjud kaaslastele salapärase mõistatusena. See tuleb kasuks armuasjades, kuid mitte ametlikes suhetes. Ebasoodne aeg ideede esitamiseks.
KALJUKITS
Tänasel päeval tajud endas harmooniat ja rahu. Suudad näha tervikut seal, kus tavaliselt olid rahutu ja valiv. Hea aeg eneseteostamiseks.
VEEVALAJA
Tugevate energiatega päev. Sinu otsekohesus ja energilisus on teistele võib-olla rasked taluda, kuid sellegipoolest ei peaks sa end vaos hoidma.
KALAD
Tunned täna soovi kulutada oma raha millegi ilusa peale. Püüa leida praktiline võimalus, et sinu väljaminek tooks sulle pikaajalisemat kasu.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 70 korda, sh täna 1)