Horoskoop

JÄÄR
Tõenäoliselt tunned täna inspiratsioonilainet. Hea aeg uute tutvuste loomiseks, kuna oled seltsivam ja avatum kui tavaliselt. Hea läbisaamine lastega.
SÕNN
Tunned täna huvi psühholoogia ja müstika vastu. Võimalik, et satud olukorda, kus pead kasutama oma vaimujõudu ja intuitsiooni.
KAKSIKUD
Hea päev eneseotsinguteks ja uue imago kujundamiseks. Kaldud argimelust eemalduma ja unustama end unistustesse.
VÄHK
Täna on romantiliste mõjudega päev. Võimalik, et satud olukorda, kus saad väljendada oma tundeid inimesele, keda oled mõnda aega imetlenud.
LÕVI
Tunned täna sisemist rahutust ja närvilisust asjade pärast, mis sinu elu tulevikus mõjutama peaksid. Püüa läheneda loominguliselt ja ole rahulik.
NEITSI
Soodne päev oluliste teemade arutamiseks. Sind hakkavad huvitama psühholoogia ja filosoofia ning otsid inimesi, kes jagaksid neid huvisid.
KAALUD
Kipud täna uppuma enesehaletsusse. Tunnetad väga teravalt ülekohut ja mittemõistmist. Püüa olla iseteadlikum ja usalda ennast rohkem.
SKORPION
Võid nüüd saada häid tööpakkumisi või palgakõrgendust. Samas kipuvad suhted lähedastega veidi pingeliseks. Võimalikud möödarääkimised.
AMBUR
Oled täna intellektuaalselt suurepärases vormis. Võimalik, et satud põnevasse ja arendavasse vestlusse, mis inspireerib sind veel pikka aega.
KALJUKITS
Nüüd on aeg tegeleda oma eelnenud tegude viljadega. Sinuni jõuavad suure ringiga tagasi probleemid, millest sa arvasid end juba ammu vabanenud olevat.
VEEVALAJA
Väldi uisapäisa tegutsemist. Võid langetada ebaadekvaatseid otsuseid. Hea päev lihtsaks oleskeluks ja sõpradega koos pidutsemiseks.
KALAD
Püüad täna olla kohusetundlik ja tõenäoliselt suudad edukalt likvideerida mõne võla või lõpetada poolelioleva töö. Väldi uute kohustuste võtmist.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 130 korda, sh täna 1)