Horoskoop

JÄÄR
Oled täna loominguliselt aktiivsem kui tavaliselt. Hea päev oma ideede realiseerimiseks. Võimalik, et saad positiivse emotsionaalse impulsi.
SÕNN
Tänane päev võib kujuneda päris keeruliseks, kuid seda eelkõige juhul, kui teed asjadest etteruttavaid järeldusi. Lülita oma aju sisse!
KAKSIKUD
Täna õnnestub sul tõenäoliselt saavutada suurepäraseid tulemusi loomingulises tegevuses. Saad inspiratsiooni suvalistest asjadest.
VÄHK
Muutud õnnelikumaks, vabamaks ja sinu enesetunne paraneb. Kasuta tänaseid positiivseid planeediseise ära ja ole maksimaalselt aktiivne.
LÕVI
Sinult oodatakse täna rohkem tegusid ja vähem teooriat. Püüa näidata head eeskuju, nii nakatad ka teisi oma entusiasmiga. 
NEITSI
Käitud täna tundelise, südamliku ja pehme inimesena. Oled kaastundlikum ja tähelepanelikum kui tavaliselt. Samas kipud liiga kergesti solvuma.
KAALUD
Sinu enesehinnang on täna üsna kõrge, võimalik, et tunned vastupandamatut soovi kedagi lähikondlastest paika panna ning näidata oma võimu ja võimekust.
SKORPION
 Täna on põhirõhk partnerlussuhetel. Lood inimestega häid ja igati meeldivaid suhteid. Kohtud isikutega, kes sind inspireerivad.
AMBUR
Püüa nüüd inimestele läheneda ettevaatlikult, väldi oma arvamuse pealesurumist ja arvesta teiste omapäradega. Siis hakatakse ka sinuga arvestama.
KALJUKITS
Täna ei taha rutiinsed tööd edeneda. Sul on raske keskenduda ühele asjale või inimesele. Püüa leida võimalus füüsiliseks tegevuseks.
VEEVALAJA
Tänased planeedimõjud annavad sulle kõvasti energiat ja hea füüsilise vormi. Peaksid leidma mooduse, kuidas seda ära kasutada ja tegema midagi kasulikku.
KALAD
Naudid täna inimeste tähelepanu. Püüad oma kaaslasi panna uskuma, et oled erakordselt vapper ja huvitav isiksus. Ettevaatust terariistadega!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 77 korda, sh täna 1)