Olümpiaadid

Bioloogia
Laupäeval toimus Saaremaa ühisgümnaasiumis maakonna bioloogiaolümpiaad 6.–12. klassi õpilastele.
Olümpiaadil osales 120 õpilast 13 koolist (SÜG, Kuressaare gümnaasium, Orissaare gümnaasium, Aste PK, Mustjala LPK, Kuressaare Vanalinna kool, Lümanda PK, Muhu PK, Kärla PK, Valjala PK, Tornimäe PK, Salme PK, Leisi keskkool). Parimad osalejad pääsevad edasi üleriigilisele bioloogiaolümpiaadile.

Maakonna bioloogiaolümpiaadi esikolmik klassiti
6. kl: 1. Marie Eike Rebane (SÜG, õp Inge Vahter); 2. Artur Medri (SÜG, õp Inge Vahter); 3. Merit Matt (SÜG, õp Inge Vahter).
7. kl: 1. Martin Vesberg (SÜG, õp Inge Vahter); 2. Voldemar Kirss (SÜG, õp Inge Vahter); 3.–4. Carl-Juhan Meri (SÜG, õp Inge Vahter ); 3.–4. Annabel Rebane (Muhu PK, õp Riina Hopp).
8. kl: 1. Anni Kuuseok (SÜG, õp Inge Vahter); 2. Sander Teras (SÜG, õp Inge Vahter); 3. Torm Vatsfeld (SÜG, õp Inge Vahter).
9. kl: 1. Marleen Vahu (SÜG, õp Inge Vahter); 2. Liisa Õunpuu (SÜG, õp Inge Vahter); 3. Eliisa Täht (KG, õp Gerta Nurk).
10. kl: 1. Karl Hendrik Tamkivi (SÜG, õp Inge Vahter); 2. Elo Nõmm (SÜG, õp Inge Vahter); 3. Janely Rüdein (KG, õp Gerta Nurk).
11. kl: 1.–3. Emilia Rozenkron (SÜG, õp Mart Mölder); 1.–3. Mari Tiitson (SÜG, õp Mart Mölder); 1.–3. Liisa Niit (SÜG, õp Mart Mölder).
12. kl: 1. Mari Kolk (SÜG, õp Mart Mölder); 2. Kerli Kuusk (SÜG, õp Mart Mölder); 3. Karin Kreek (KG, õp Gerta Nurk).


Matemaatika
Teisipäeval toimus Saaremaa ühisgümnaasiumis maakonna matemaatikaolümpiaad 7.–12. klassi õpilastele.
Olümpiaadist võttis osa 80 õpilast 11 koolist (SÜG, Kuressaare gümnaasium, Orissaare gümnaasium, Leisi KK, Kuressaare Vanalinna kool, Lümanda PK, Kärla PK, Muhu PK, Salme PK, Aste PK, Valjala PK).

Maakonna matemaatikaolümpiaad esikolmik klassiti
7. kl: 1. Mihkel Keso (SÜG, õp Marit Kikas); 2. Mihkel Tõnisots (Salme PK, õp Viive Käiro, Marika Pütsep);
3. Otto Tuuling (SÜG, õp Marit Kikas).
8. kl: 1. Triinu-Liis Torri (Kärla PK, õp Anne Tõru); 2. Torm Vatsfeld (SÜG, õp Linda Kuuseok); 3.–4. Paul Antsaar (SÜG, õp Linda Kuuseok); 3.–4. Kadri-Liis Kolk (Muhu PK, õp Tiina Saar).
9. kl: 1. Karm Koduvere (Salme PK, õp Velve Vipp);
2. Feridee Sevostjanov (SÜG, õp Linda Kuuseok);
3. Gendra Allikmaa (SÜG, õp Marit Kikas).
10. kl: 1. Kristiina Veskimeister (SÜG, õp Anu Ausmees); 2. Artur Federik Alpstal (SÜG, õp Anu Ausmees); 3.–4. Danel Tiitma (OG, õp Liis Rudov); 3.–4. Janely Rüdein (KG, õp Heidi Carolina Martinsaari).
11. kl: 1. Karl Viik (SÜG, õp Marek Schapel); 2. Ott Kärner (OG, õp Liis Rudov); 3. Patric Lomp (KG, õp Signe Vahkal).
12. kl: 1. Anneli Toomsalu (SÜG, õp Anu Ausmees, Viljar Aro); 2. Roland Kastein (SÜG, õp Anu Ausmees, Viljar Aro); 3. Kenro Endel Üts (OG, õp Marika Lass).


Meelis Kaubi,

olümpiaadide koordinaator

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 508 korda, sh täna 1)