Seikluspargi eskiis on avalikul väljapanekul

Tulenevalt möödunud aasta detsembris Tervisepargis (Kaevu tn 18) asuva 1,8 ha suuruse maa-ala üürileandmiseks korraldatud enampakkumise tulemusest kavandab K-Pargi OÜ alale Kuressaare seiklusparki.

Parki on plaanitud viis eri raskusastmega seiklusrada, mis on trosskinnitustega rajatud kasvavate puude vahele, ja lisaks ka laste viburada. Radade pikkused varieeruvad 50 meetrist 150 meetrini ja need ulatuvad kõrguselt ühest meetrist kaheksa meetrini. Seiklusparki on ette nähtud kaks teenindushoonet, neist üks piletimüügiks ja teine varustuse hoiustamiseks, ning ökotualett.

Seiklusradasid on tulevikus kavas avatuna hoida aprillist novembrini. Selleks, et seikluspargi külastajad ei takistaks tervisepargi jooksurajal liikujaid, on seiklusala jooksurajast võrkpiirdega eraldatud ja jooksuraja põhjapoolsele alale on vaja rajada sild, mille kaudu saab seiklusparki suunduda jooksjaid segamata.

Dokumendid on tutvumiseks välja pandud linnavalitsuse I korruse infostendil (Tallinna tn 10) ja leitavad linna kodulehelt www.kuressaare.ee. Info: linnaarhitekt Loona Lepp, tel 45 50 505, loona.lepp@kuressaare.ee.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 44 korda, sh täna 1)