Saare noored tegid moelaval puhta töö

KOLLEKTSIOON “KRISTIINE”: Gerly Ots, Sandra Aav, Margarete Trumm, Natali Koppel (kollektsiooni autor), Kristiine Saart, Rahel Kirs, Victoria Rosing, Leissi Kudrjavtsev.
MERLE JUHANSON

Kuressaare gümnaasiumi noored moeloojad olid Paides toimunud üleriigilisel koolinoorte moekonkursil MoeP.A.R.K. taas edukad.

Nooremas vanuserühmas (7.–9. klass) tehti puhas töö ja hõivati kõik esikolmiku kohad. Esimese koha pälvis teist aastat järjest Natali Koppel, tänavu kollektsiooniga “Kristiine”.

Teise ja kolmanda koha saavutasid vastavalt Lotta Meet kollektsiooniga “Jersey” ja Meeli Kombe kollektsiooniga “Ilme”. Veel osalesid konkursil KG-st nooremas vanuserühmas ühise kollektsiooniga Hannabel Kaal ja Elena-Liis Lember. Üldse kokku oli noorema vanuserühma finaalis kuus osalejat.

Vanemas vanusrühmas (10.–12. klass) pälvis üheksa osaleja seas kolmanda koha Anna Karakjan. Tudengite kategoorias esindasid Saaremaad Minni Meisterson ja Liis Oja Tallinna tehnikakõrgkoolist. Nende kollektsioon kandis nime “Puitne” ja pälvis moekonkursi toetaja Eat Natural Eesti lemmiku eriauhinna.

Kuressaare gümnaasiumi õpilased on Paides väga häid kohti saavutanud varemgi. Näiteks mullu võideti nooremas vanuseastmes esimene ja teine ning vanemas vanuseastmes teine ja kolmas koht.

Žüriis olid tänavu modell ja juuksur German Pinelis, Tallinn Fashion Weeki ja moeauhinna Kuldnõel konkursi peakorraldaja Anu Kikas, ETV moe- ja disainisaate “Kapist välja” saatejuht ja kaasautor Anne Vetik, fotograaf Mikk Kask ning disainer Maria Tammeorg.

Moekonkurss MoeP.A.R.K toimus 14. korda. Üritust korraldab Paide gümnaasium.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 888 korda, sh täna 2)