Saaremaa miniteatripäevade võit läks Tartu õpilastele

26. Saaremaa miniteatripäevade parimaks ehk grand prix´ vääriliseks hindas žürii Tartu Waldorfgümnaasiumi lavastuse “Pildid näituselt”. Tartlaste juhendajale Külli Ehastule kuulus ka parima juhendaja tiitel.

Laureaaditiitli pälvisid Viljandi gümnaasiumi teatristuudio III (“Madrugada”, juhendaja Silvia Soro), Rapla Riinimanda teater (“Oskar ja asjad”, juhendaja Valter Uusberg) ja Tallinna 32. keskkooli teatritrupp KOKK (“Elu on ilus”, juhendaja Eva Kalbus).

Parima meesnäitleja tiitel läks Joosep Ringmäele Rapla Riinimanda teatrist ja parima naisnäitleja tiitel Jessica Agneta Karile Tallinna 32. keskkooli trupist KOKK.

Parimaks Saaremaa trupiks hindas žürii Saaremaa ühisgümnaasiumi Krevera, kes tõi Rita Ilvese juhendamisel lavale “Tuhkatriinust nii ja naa…”. Parima Saaremaa näitleja tiitli pälvis Reet Koppel Kreverast.

Žüriisse kuulusid näitleja Lauri Kaldoja, raadiomees Tõnis Kipper, lavastaja Gerda Kordemets, teatrijuht Piret Rauk, Tallinna ülikooli õppejõud Rain Mikser, näitleja Liisa Saaremäel, Reet Sillavee, kes oli 2009. aastal Teatrimehike, näitlejad Lee Trei ja Veikko Täär ning koolijuht Viljar Aro.

Publikupreemia läks samuti Tartu Waldorfgümnaasiumile ja juhendajate lemmikuks osutus Tallinna 32. keskkooli teatritrupp KOKK.

Pikemalt loe homse Saarte Hääle kultuuriküljelt.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 234 korda, sh täna 1)