Kasside steriliseerimise ja kastreerimise kampaania on edukalt lõppenud

Veebruaris alanud ja nüüdseks lõppenud kasside steriliseerimise ja kastreerimise kampaaniale registreeriti 89 kassi. Lääne-Saare vallavalitsus peab kampaaniat edukaks. Lühikese aja vältel oli huvi suur, mis näitab, et kampaania täitis oma eesmärgi.

Steriliseerimise/kastreerimise kampaaniat korraldati vallas esmakordselt. Eelmisel aastal viidi läbi kiibistamise kampaania. Vajadus taoliste ettevõtmiste järele on suur, eriti kui arvestada, et eelmisel aastal jõudis Väike-Maarja loomsete jäätmete käitlemise tehasesse 14 tonni hukkunud või hukatud lemmikloomi. Vald üritab ka edaspidi oma võimaluste piires taolisi kampaaniaid korraldada.

Kampaania läbiviimise eesmärk oli teadvustada loomaomanikke kastreerimise/steriliseerimise vajalikkusest ja selle positiivsest poolest nii loomale endale, loomaomanikele kui ka kolmandatele isikutele.

NB! Meeldetuletus neile, kes oma kassid registreerisid – registreering kehtib kolm kuud. Pärast kolme kuu möödumist kaotab registreering kehtivuse. Põhjendatud juhul on võimalik tähtaega pikendada (tel 45 20 479 või katrin.hamelainen@laanesaare.ee). Ärge siis unustage!

Lääne-Saare vallavalitsus

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 56 korda, sh täna 1)