Horoskoop

JÄÄR
Oled täna eriti iseteadlik ja otsekohene. Võimalik võõrandumine lähedastest, sinu käitumine võib kellelegi haiget teha. Püüa olla mõistev!
SÕNN
Tugevate energiatega päev. Sinu otsekohesus ja energilisus võivad olla teistele rasked taluda, kuid sellegipoolest ei peaks sa end vaos hoidma.
KAKSIKUD
Sul on täna raske häälestada end kellelegi alluma. Püüad iga hinna eest näidata, et oled targem.
VÄHK
Otsid täna kõikvõimalikke mooduseid, kuidas oma elu huvitavaks muuta. Sinu ekstreemsusvajadus võib viia olukorda, millest on raske väljapääsu leida.
LÕVI
Tänased planeedimõjud annavad sulle suutmise olla vaba mõttestampidest ja teiste pealesurutud ideedest. Hea päev teadmiste omandamiseks ja reisimiseks.
NEITSI
Täna liigud sihikindlalt oma eesmärkide poole. Sul on rohkem energiat ja entusiasmi ning suudad kergesti ka teisi sütitada.
KAALUD
Esile tulevad suhted, mis seotud romantika ja salapäraga. Sinu intuitsioon on tavalisest tugevam. Suureneb huvi müstika vastu.
SKORPION
Hajevil olek ja ebarealistlikud lootused. Võid haigestuda ja kipud liigselt unistama. Püüa hoida pea selge ning keskenduda.
AMBUR
Täna võib juhtuda, et paikapandud plaan nurjub ning asjad lähevad hoopis teisiti, kui ootasid. Püüa olla võimalikult paindlik!
KALJUKITS
Sinu enesetunnet hakkavad täna mõjutama minevikus tehtud otsused. Püüa asja enda jaoks mitte üle dramatiseerida, säilita kaine mõistus.
VEEVALAJA
Täna on kergete ja meeldivate mõjudega päev. Ühtviisi hästi sujuvad nii töötegemine kui ka sõpradega lõbusalt aja veetmine või külaliste vastuvõtmine.
KALAD
Võimalik, et sinu lähedane sõber või pereliige hakkab nüüd kõrgendatud tähelepanu ootama. Püüa leida kuldne kesktee, et mõlemal oleks meeldiv suhelda.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 120 korda, sh täna 1)