Indrek Kajupank jätkab Raplas

Kevadel AVIS UTILITAS Raplaga Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste finaali jõudnud Indrek Kajupank otsustas meeskonnas jätkata.

“Oleks tahtnud muidugi välismaale minna,” tunnistas korvpallur. “Kuna otsustasin aga põlveoperatsiooni ära teha ja ka perel on Raplas mugavam, siis oli see minu jaoks kõige mõistlikum valik. Eestist oli ka teisi pakkumisi, kuid mitte Tartust ja Kalev/Cramolt.” Indrek Kajupanga sõnul on Rapla end klubina tõestanud ja heast küljest näidanud. Viimastel aastatel on suudetud komplekteerida ka konkurentsivõimeline meeskond ja ta usub, et nii saab see olema ka sel hooajal. “Ka Aivar Kuusmaa treenerina sobib mulle ja ma olin üpriski kindel, et ta klubis jätkab,” lausus ta.

Indrek Kajupank ootab peagi algavalt hooajalt palju. “Eelmised aastad olen mänginud haige põlvega läbi valu ja nüüd loodan, et saan lõpuks jälle kahe jalaga mängida. Kuigi eelmine aasta tuli mul päris hästi välja, loodan ikkagi veelgi juurde panna, et järgmiseks aastaks välismaal leping teenida,” märkis korvpallur.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 149 korda, sh täna 1)