Kuivastus istuti taas tunde sabas (12)

Läinud pühapäeval kasvas järjekord Kuivastus tundide pikkuseks juba orienteeruvalt kella kahe-kolme vahel päeval. Vedaja andmeil võis ooteaeg üldises järjekorras kesta mitmeid tunde. AS-i Tallinna Sadam turundusspetsialist Triin Rum ütles, et viimaks tegi Regula kell 21.20 Kuivastust lisareisi.

KAKS TUNDI OOTAMIST: Lugeja läkitas Saarte Hääle toimetusele foto hetkest, mil ta oli järjekorras oodanud juba ligi kaks tundi. Alles seejärel hakkas ta liginema sadamaalale.
ERAKOGU

Rumi sõnul on seejuures oluline taas rõhutada soovitust osta parvlaevapiletid ikkagi e-piletisüsteemist www.praamid.ee, kuna järjekorras seista tuli ainult neil reisijail, kes tulid teadlikult üldisesse järjekorda seisma.

“Kõik, kes ostsid pileti e-piletisüsteemist, said soovitud laevale muretult ja kiiresti,” kinnitas turundusspetsialist. Rumi kinnitusel on e-pileti ostmine igati lihtne ja seda saab teha ka jooksvalt nutitelefoni abiga.

Triin Rum nentis, et möödunud nädalavahetuseks oli veel reedelgi e-piletisüsteemis saadaval hulganisti pileteid, et Kuivastust pühapäeval mandrile sõita. Ta lisas ka, et läinud neljapäeval teavitasid nad reisijaid, et Virtsu–Kuivastu liini teenindab vaid kaks laeva ja lisareisid on selleks suveks läbi. “Virtsu–Kuivastu liini teenindab kaks põhilaeva maksimaalse võimaliku sõidugraafiku alusel,” sõnas Rum.

Sõidugraafiku aluseks on tema sõnutsi veomahu riigipoolsed tellimused. Kolmas laev teenindas Virtsu–Kuivastu liini reedeti ja pühapäeviti perioodil 14. juuli kuni 13. august vastavalt ministeeriumi lisareiside tellimusele.

“Läbirääkimised Regula kasutamiseks edaspidi ettetulevates kriitilistes olukordades on käimas,” kinnitas Triin Rum.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 031 korda, sh täna 1)