Nemad lähevad 1. klassi

NEMAD LÄHEVAD 1. KLASSI

Aste Põhikool

1. Egert Adoson

2. Remy Altmäe

3. Viktoria Aro

4. Ketter Jano

5. Keijo Janu

6. Georg Kotkas

7. Karel Mõtlep

8. Birgit Penjora

9. Kate-Riin Rand

10. Brandon Rang

11. Sten Seeblum

Klassijuhataja Merle Kivi

Kaali Kool

1. Karl Mathis Karon

2. Jaagup Lõhmus

3. Viktoria Orb

4. Mathias Sink

Klassijuhataja Anu Tuuling

Kahtla Lasteaed-Põhikool

1. Ruudi Koppel

2. Marten Maripuu

3. Piibe Lii Rand

Klassijuhataja Anja Nõgu

Kallemäe Kool

1. Maario Maripuu

Klassijuhataja Aita Koit

Kihelkonna Kool

1. Ferdinant Ait

2. Janeli Kaal

3. Kädi Leen Kurvits

4. Andra Elizabeth Võeras

Klassijuhataja Kai Kallas

Kuressaare Gümnaasium

1. a klass

1. Luisa Eist

2. Jakob Jürviste

3. Lauri Kiier

4. Kristjan Kuningas

5. Lisandra Lehtjärv

6. Georg Kenneth Mehik

7. Mia Morgun

8. Marii Nuum

9. Riko Mattias Nuut

10. Siim Oopkaup

11. Helena Orav

12. Mirtel Pahla

13. Mirjam Paimre

14. Mirtel Paimre

15. Marili Paja

16. Oskar Pärna

17. Grettel Rohi

18. Miina Maria Tasa

19. Loora Toll

20. Karel Truumure

21. Kerden Tänav

22. Artur Veelaid

23. Ramon Võrk

24. Hanna Väli

Klassijuhataja Stevelin Tamm

1. b klass

1. Uku Karl Jaaska

2. Kaspar Jürgens

3. Karmen Kaasik

4. Sander Kaasik

5. Kedor Kohu

6. Kert Kombe

7. Isabel Kruut

8. Märten Kuris

9. Sandra Kuusk

10. Annamai Laansoo

11. Andri Luks

12. Sander Matt

13. Kirke Emili Mägi

14. Noora Nook

15. Gregor Raidma

16. Meribel Saat

17. Mirtel Salda

18. Katreen Sepp

19. Ramon-Marten Sepp

20. Georg Sipelgas

21. Katharina Sipelgas

22. Robin Tuuling

23. Tuuli Täht

24. Abigail Jasmiin Veberson

Klassijuhataja Ülle Jasmin

1.c klass

1. Taago Arikas

2. Arabella Aus

3. Kristofer Jalak

4. Regor Jalak

5. Karolina Kaju

6. Kristelle Kiil

7. Kusti Koppel

8. Mirtel Lember

9. Miina Liisa Martin

10. Johannes Kaspar Mets

11. Eva Mägi

12. Liselle Niit

13. Pille-Riin Nuut

14. Helen Prei

15. Risto Pruunlep

16. Kert Rahu

17. Loore Rand

18. Marten Sepp

19. Melissa Sisas

20. Hendrik Suurpere

21. Sebastian Tasa

22. Mia Toom

23. Robin Truu

24. Simmo Turk

Klassijuhataja Inna Vann

Kuressaare Vanalinna kool

1.a klass

1. Emili Arro

2. Adeele Aus

3. Saskia Esko

4. Carl Joosep Johanson

5. Hindrik Kalf

6. Egert Kask

7. Markus Lember

8. Agnes Metsmaa

9. Andreas Mihkelson

10. Kristiina Mägi

11. Mairold Org

12. Grete-Maria Otsa

13. Maarja Säde Paat

14. Aron Peegel

15. Sten-Markus Schapel

16. Richard Sepp

17. Sven-Erik Siim

18. Carola Sonšain

19. Sten-Egert Sööt

20. Kaisi Tabri

21. Siim Sander Tamm

22. Markus Targem

23. Elli Noora Tõru

24. Hugo Vaba

25. Isabel Võhma

Klassijuhataja Aimi Kirsch

1.b klass

1. Viktoria Hein

2. Anne-Mai Intal

3. Rahhel Jalakas

4. Liisa Juursoo

5. Elis Carolyn Jööts

6. Predik Kakum

7. Teneli Kastein

8. Johan Svente Keso

9. Kaido Klettenberg

10. Toomas Klettenberg

11. Jürgen Klütsnik

12. Kendra Koplimäe

13. Magnus Ligi

14. Eliise Lindlaan

15. Annabel Lindmäe

16. Kristjan Lätt

17. Ruuben Osmaljan

18. Tomy Rasmus Peips

19. Heili Rohtla

20. Joosep Saat

21. Karl-Sander Siimer

22. Maarek Soo

23. Timo Torri

24. Mihkel Tuum

Klassijuhataja Eldin Lember

Kärla Põhikool

1. klass

1. Egert Anger

2. Piia Heinla

3. Inger Juhkam

4. Rait Mart Kesküla

5. Reigit Konts

6. Karola Käesel

7. Nete-Mei Kähari

8. Erik Leemet

9. Mirtel Lillemets

10. Rasmus Mesila

11. Eleonora Rebase

12. Emmariin Roos

13. Märten Uljas

Klassijuhataja Maret Rei

Leisi Keskkool

1. Aleks Aardam

2. Helena Aus

3. Kaisi Gretel Kane

4. Amelia-Lisete Kanemägi

5. Jesse Laisaar

6. Kertu Lõhmus

7. Iris Mehik

8. Emili Pilv

Klassijuhataja Meeli Stankevitš

Luce Kool

1. Ruby Rose Greenwood

2. Otto Hendrik Kaunis

3. Sten-Markus Lauri

4. Airon Nõmm

5. Kaur Piik

6. Markus Prostang

7. Karoliina Sepp

8. Teesi Torn.

9. Kristofer Vaga

Klassijuhataja Kristi Anniste

Lümanda Põhikool

1. Andreas End

2. Eliisa Kuivjõgi

3. Arthur Raun

4. Ketriin Rääk

5. Joonas Saarela

Klassijuhataja Kairit Kiisla

Muhu Põhikool

1.Ibrahim Mohammed Ibrahim Hammad

2. Anete Kindel

3. Silver Kindel

4. Krister Kivihall

5. Joosep Luht

6. Pip-Marii Maimre

7. Trevor Noot

8. Ragnar Ots

9. Ekke Paivel

10. Roosi Rohtlaan

11. Rasmus Saarkoppel

12. Jürgen Saksakulm

13. Robert Sepping

14. Joosep Tarvis

15. Ott Tarvis

16. Anni Toomsalu

17. Sedrik Vitsur

18. Silver Vitsur

19. Oliver Voites

20. Riste Õue

Klassijuhataja Karina Kütt

Mustjala Lasteaed-Põhikool

1. Heidy Aun

2. Risto Klee

3. Trevor Lõhmus

4. Riste Nellis

5. Genely Piik

6. Loore-Liis Rääk

7. Luisa-Lee Rääk

8. Mia Eliise Sillamägi

9. Kert Uus

Klassijuhataja Helje Raaper

Orissaare Gümnaasium

1. Britte Brant

2. Uma Säsil Hanso

3. Emily Järmut

4. Janek Koppel

5. Marek Koppel

6. Egon Kula

7. Grete Kundikov

8. Kätrin Kuuder

9. Henri Laidmaa

10. Aleksandra Laks

11. Johannes Lauge

12. Lisell Laul

13. Joana Lilli Lehtjõe

14. Lagle Levit

15. Lisette Ligi

16. Raidon Peet

17. Trävis Preitof

18. Saara Põld

19. Melissa Rei

20. Kaisa Trull

21. Karolin Tüür

22. Kristo Väljaots

23. Carola Viljaste

Klassijuhataja Lia Alas

Pihtla Lasteaed-Algkool

1. Tobias Kalle

2. Liselle Kuusk

3. Marii Eliisa Külaots

4. Maribel Seeger

Klassijuhataja Tiia Rihvk

Saaremaa Ühisgümnaasium

1.a klass

1. Oskar Allik

2. Marten Aus

3. Mia Gret Jalakas

4. Joonatan Järvalt

5. Säde Lee Jürisson

6. Rasmus Kask

7. Roland Kask

8. Kaisa Kindlam

9. Oskar Kirs

10. Andreas Kirst

11. Mia Grethel Kull

12. Liisbet Kurvits

13. Luisa-Marii Kuusk

14. Karoliis Käsper

15. Anete Meitern

16. Joosep Mrabte

17. Sten Robin Noor

18. Iti Piht

19. Hedi Priske

20. Jacob Putnik

21. Cristel Põder

22. Miina Sink

23. Karolin Teras

24. Marie-Helene Truu

25. Uku Vesberg

26. Teele Välja

Klassijuhataja Irena Sink

1.b klass

1. Albert Aavik

2. Karmen Alliku

3. Frank Arnold

4. Jette Esna

5. Henry Heinmets

6. Anna-Grete Häng

7. Rico Sebastian Klaar

8. Kertu Lember

9. Kärt Medri

10. Markus Metsniit

11. Johann Peeters

12. Henri Raud

13. Karinee Rebel

14. Britte Roost

15. Erik Richard Roost

16. Janna Rüütli

17. Kristofer Saar

18. Jete Tamm

19. Lee Tamm

20. Karmen Truu

21. Laura Grete Varik

22. Romet Viherpuu

23. Oliver Viljus

24. Sofia Väin

25. Liisa Väli

26. Sergo Jordan Välja

Klassijuhataja Kersti Truverk

1.c klass

1. Brigitta Eiland

2. Aleks Kruuse

3. Karl Herman Nelis

4. Grete Ool

5. Merilin Põld

6. Riko Rüütel

Klassijuhataja Ülla-Maarit Pöör

1.d klass

1. Annabel Ansel

2. Kristofer Johan Kaasik

3. Georg Kasin

4. Sander Kask

5. Kätriin Kundrats

6. Isabella Lauri

7. Reio Markkus Lepp

8. Marten Liiv

9. Lisandra Ojamets

10. Lilit Pruul

11. Annabel Rahu

12. Alice Rand

13. Aleksander Suuster

14. Kätlin Šuprudko

15. Mirtel Tiitson

16. Olaf Trei

17. Kadri Truu

18. Eti Tüür

19. Käroli Kätriin Vaga

20. Emilia Vendel

21. Kasper Verlin

22. Eliis Elenor Viin

23. Mia Marii Vinni

24. Samuel Voolaid

25. Kärolis Värkraud

26. Märten Õun

Klassijuhataja Marika Mets

1.e klass

1. Martin Aasma

2. Riko Paju

3. Reno Toompuu

4. Chrystal Torn

Klassijuhataja Vilma Mägi

Salme Põhikool

1. Liisi Aadussoo

2. Martha Aug

3. Merilin Kippak

4. Victoria Kippak

5. Mathias Kukk

6. Liisbet Mölder

7. Lisete Mägi

8. Auli Parrest

9. Kristjan Sagor

10. Mikk Vallaste

11. Kätlin Õunpuu

12. Oskar Õunpuu

Klassijuhataja Merle Lepik

Tornimäe Põhikool

1. Katre Antonov

2. Madis Laas

3. Brenda Miil

4. Markus Siig

Klassijuhataja Anneli Leis

Valjala Põhikool

1. Helena Au

2. Laur Babenko

3. Mirtel Kasu

4. Artur Kirr

5. Renar Klee

6. Romet Laipaik

7. Mikk Lember

8. Marten Mäeorg

9. Ariana Ots

10. Pia Amanda Pitk

11. Sander Sannik

12. Lisandra Vipp

Klassijuhataja Anne Heinsalu

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 062 korda, sh täna 1)