Saaremaa võrkpalliklubi testib ameeriklast

Välismaalt nurgaründajat otsiv Saaremaa võrkpalliklubi kutsus testimisele ameeriklase Will Crafti ja kui tema oskused sobivad, liitub ta meeskonnaga. “Saime ta agentide kaudu ja videote vaatamise põhjal,” rääkis klubi mänedžer Hannes Sepp. “Esialgu tuleb ta meile testimisele ja vaatame, mis mees ta on. Kui mees sobib, jääb ta meeskonda.”

Hannes Sepa sõnul oli meeskonda ühte nurgaründajat juurde vaja. “Willil on hea rünnak, aga tema tugevuseks on üldine mäng, sest ta on hea ka kaitses ja vastuvõtul. Tahaks loota, et ta meile sobib, aga kui ei, siis on meil veel võimalus uue mehe hankimiseks,” märkis ta.

Kui Will Craft jääb meeskonda, on koosseis komplekteeritud. “Neli nädalat üldkehalist trenni on jätnud hea mulje,” tõdes Hannes Sepp. “Meeste pallimängimise oskustest on veel vara rääkida, sest pole veel trenni teinud, aga meeleolu on kõigil positiivne.”

Will Craft ütles, et Saaremaale jõudis ta agentide töö tulemusena. “Kui kuulsin, et klubi valis esitatud videote põhjal minu välja, ei saanud ma olla enam õnnelikum,” tunnistas nurgaründaja, kes on valmis kohe väljakule asuma, et meeskonnaga koos mängida.

Ameeriklase sõnul teab ta Saaremaad kui väikest ja pika ajalooga saart ning ta on valmis sellesse keskkonda sulanduma. “Balti liiga on väga konkurentsitihe ja heade mängijatega liiga ning ma loodan, et suudan oma talendiga Saaremaa klubi aidata kõigi nende eesmärkide saavutamisel ja saada oma maa parimaks,” lausus Craft, kes on mänginud neli aastat Wisconsinis Carthage College’is ja seejärel on esindanud mitmeid Iowa tiime.

“Loodan siin ka suurepärase treenerite tiimi juhendamisel areneda ja saada veelgi paremaks mängijaks ning toetada ka oma meeskonnakaaslasi paremaks mängijaks saamisel. Ma olen väga põnevil võimalusest Saaremaa klubis mängida,” rääkis Craft.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 66 korda, sh täna 1)