Juubelirallile lisandub rallipaare rekordkiirusel (9)

Sel teisipäeval alanud registreerimine kuu aja pärast toimuvale 50. Saaremaa rallile võttis kohe üles kiiremad tuurid. Rallipaare lisandub minutitega ja nõnda oli eile pärastlõunaks kirjas 100 võistluspaari, napp tund hiljem aga juba 113.

Ralli korraldaja, MTÜ Saaremaa Ralli juhatuse liige Toomas Sepp tunnistas rahulolevalt, et taolisi kiireid registreerimisi on olnud ka mõnel varasemal aastal. “Aga eks ta natuke kiire on küll nüüd,” nõustus Sepp.

Registreerimine tänavusele Saaremaa rallile läks lahti teisipäeval kell kaksteist ja lõpeb alles 5. oktoobril. Seega on võistlejate lisandumiseks aega veel omajagu ning oodata võib ilmselt rekordit.

Silveston 50. Saaremaa rallit sõidetakse Lääne- ja Kesk-Saaremaa kruusateedel 13.–14. oktoobril. Ralli stardile ja finišile saab kaasa elada traditsiooniliselt Kuressaare kesklinnas. Ka reedeõhtune publikukatse on kavas Kuressaares. Kahe päeva jooksul sõidetakse 11 kiiruskatset kogupikkusega 130 km.

Ralli järelpidu toimub sedakorda laupäeval, 14. oktoobril ühes aastaid kohalikku Ralliraadiot vedanud Kadi raadioga Kuressaare spordihoones. Ühiseks peoks annab põhjust tõsiasi, et mõlemal on juubel – kui Saaremaa ralli tähistab oma 50. sünnipäeva, siis Kadi saab samal ajal 25. Ühisel peol astuvad üles ansambel Radar ja Koit Toome ning 2 Quick Start. Kõlavad ka parimad retropalad läbi aegade Kadi DJ-de valikust.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 1 774 korda, sh täna 1)