NIMEKIRJAD: Vaata, kes kandideerivad Saare maakonnas! (44)

Liisk andis valimisnimekirjas esikoha Reformierakonnale.
MAANUS MASING

Kuressaare linnavalitsuse suures saalis toimunud Saaremaa valla valimisnimekirjade järjekorra loosimisel sai esimese asetuse Reformierakond.

Fortuunaks olnud valimiskomisjoni liige Elo Ilumäe võttis laual olnud kaheksa ümbrikut järgmises järjekorras: 1. Reformierakond, 2. Keskerakond, 3. Sotsiaaldemokraatlik erakond, 4. valimisliit Sörvemaa, 5. Isamaa ja Respublika Liit, 6. valimisliit Meie Saaremaa, 7. Saarlane, 8. Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ja 9. üksikkandidaat Koit Kelder. Kokku kandideerib volikogu 31 kohale 304 inimest.

SAAREMAA VALD

Valimisringkond nr 1

Kandidaatide koondnimekiri

Eesti Reformierakond

1.Tiiu Aro             

2.Kalle Laanet     

3.Urve Tiidus

4.Jaanus Tamkivi

5.Helle Kahm

6.Andres Tinno

7.Ly Kallas

8.Tiit Rettau

9.Tiina Luks

10.Kaarel Väer

11.Maire Forsel

12.Andres Põdra

13.Ester Soe

14.Aare Allik

15.Karl Teär

16.Aare Lõhmus

17.Aive Mõistlik

18.Allan Niils

19.Allar Raamat  

20.Angela Nairis

21.Annela Näälik

22.Anton Teras   

23.Argo Kirss       

24.Bret Paas        

25.Eldur Torn      

26.Gabriel Sepp  

27.Gert Nepper  

28.Helle Alas       

29.Henri Rump   

30.Hillar Lipp       

31.Jüri Linde       

32.Kaie Seil          

33.Kaja Puck        

34.Kalle Kukk      

35.Katrin Sagur   

36.Kersti Vaga     

37.Koit Voojärv   

38.Kristiina Õun  

39.Margus Männik             

40.Mari Soots      

41.Mark Muru    

42.Meelis Laido  

43.Merle Simmer               

44.Piia Järveots   

45.Piia Prei          

46.Raili Nõgu       

47.Rando Rahnik

48.Sille Lapp        

49.Sirje Paakspuu              

50.Tauno Klütsnik              

51.Tiina Talvi

52.Toomas Jalakas

53.Ulvi Valge

54.Urmas Lehtsalu

55.Urmas Sepp

56.Urmo Talistu

57.Villi Pihl

58.Ülar Tänak

59.Toivo Alt

60.Taniel Vares

Eesti Keskerakond

  1. Enn Eesmaa
  2. Mihkel Undrest
  3. Aivar Aru
  4. Helle Sulg
  5. Larissa Koppel
  6. Liina Jürisson
  7. Jaanika Rikko
  8. Rainer Helde
  9. Kostel Gerndorf
  10. Mihkel Šesterikov
  11. Luule Aadussoo
  12. Peeter Kadarik
  13. Lembit Õunaid
  14. Juta Levin
  15. Aivo Põlluäär
  16. Arvi Hallik
  17. Alar Aas
  18. Oskar Liblik
  19. Kaljo Tuuling
  20. Marju Lepik
  21. Urve Lillimägi
  22. Indrek Kiir
  23. Arnold Lokna
  24. Raino Kubjas
  25. Tõnis Saar
  26. Rein Seema
  27. Leo Orb
  28. Sinika Kabi
  29. Urmas Pildre
  30. Toomas Rohulaid
  31. Triin Jürisson

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

  1. Madis Kallas
  2. Marili Niits
  3. Hannes Hanso
  4. Jaanis Prii
  5. Kairit Lindmäe
  6. Rando Kubits
  7. Anneli Meisterson
  8. Tambet Kikas
  9. Jüri Saar
  10. Lelet Aavik
  11. Raimu Aardam
  12. Aare Martinson
  13. Liilia Eensaar
  14. Sergei Bortnikov
  15. Veeve Kaasik
  16. Priit Penu
  17. Lia Hanso
  18. Leet Rauno Lember
  19. Inga Teär
  20. Tõnu Teder
  21. Kaido Kirst
  22. Tiina Olesk
  23. Ingrid Leemet
  24. Raivo Peeters
  25. Taavi Tuisk
  26. Heli Maajärv
  27. Angela Siinor
  28. Maidu Varik
  29. Merit Karise
  30. Reet Tuisk
  31. Tiit Kaasik
  32. Kadri Riis
  33. Edit Annusver
  34. Valve Heiberg
  35. Jüri Ader
  36. Taavi-Aadu Ait
  37. Kristine Järsk
  38. Kaidi Kald
  39. Kai Kallas
  40. Kaire Kiil
  41. Jüri Heinlaid
  42. Deisi Klaas
  43. Maie Meius
  44. Ülo Juulik
  45. Elle Mäe
  46. Lii Pihl
  47. Marjana Prii
  48. Merike Rang
  49. Urmas Kask
  50. Krista Riik
  51. Raili Rüütel
  52. Helerin Salu
  53. Evelin Schönberg
  54. Agnessa Sepp
  55. Urmas Kiier
  56. Jüri-Karl Seim
  57. Ade Sepp
  58. Ahti Kuusk
  59. Ülle Soom
  60. Silvi Teesalu
  61. Daili Tuuling
  62. Anne Udeküll
  63. Hendrik Klausson
  64. Anu Viljaste
  65. Andres Larin
  66. Lea Peet
  67. Rain Metsmaker
  68. Ave Väli
  69. Tõnis Tasane
  70. Tõnu Veldre
  71. Jüri Mitt
  72. Annely Õisnurm
  73. Marko Kald
  74. Neeme Virveste
  75. Veiko Viil
  76. Heiki Hanso
  77. Andres Hanso

Valimisliit Sörvemaa

  1. Kaupo Vipp
  2. Nalmond Meri
  3. Oliver Parrest
  4. Annika Ellervee
  5. Uudo Sepp
  6. Jüri Spitsõn
  7. Tuuli Pärtel
  8. Kalju Eerik
  9. Tiit Tilk
  10. Kaire Ley
  11. Tiit Pruul
  12. Leevi Naagel
  13. Vambola Rabi
  14. Martin Prei
  15. Tarmo Mägi
  16. Mart Puusepp
  17. Mari Kübarsepp

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

  1. Kaido Kaasik
  2. Taavi Kurisoo
  3. Kersti Truverk
  4. Tõnu Munk
  5. Neeme Kööts
  6. Veiko Kaasik
  7. Sulev Kallavus
  8. Raul Pihlas
  9. Vivian Praks
  10. Ülla Pärna
  11. Merle Rekaya
  12. Rene Riim
  13. Ludmilla Siplane
  14. Janar Suuster
  15. Alar Tael
  16. Gunnar Usin
  17. Villu Veel

Valimisliit Meie Saaremaa

  1. Harry Raudvere
  2. Mati Väärtnõu
  3. Ardon Kaerma
  4. Liis Laur
  5. Avo Kaljuste
  6. Erki Laur
  7. Kalle Niit
  8. Erki Evestus
  9. Piret Niit
  10. Maria Vahter
  11. Margus Kuusk
  12. Mati Sagor
  13. Jaanus Tanik
  14. Reelia Kolk
  15. Ulvi Vallik
  16. Argo Püssim
  17. Eliisabeth Kallas
  18. Veljo Vainu
  19. Raivo Kaseorg
  20. Jaan Mändmaa
  21. Jaan Kaju
  22. Mare Kurvits
  23. Jaan Viskov
  24. Maido Toll
  25. Helle Grahv
  26. Toomas Keidong
  27. Peeter Püüding
  28. Ants Paumees
  29. Elfi Valge

Valimisliit Saarlane

  1. Mart Mäeker
  2. Toomas Takkis
  3. Anti Toplaan
  4. Janne Nurmik
  5. Kalmer Poopuu
  6. Vello Runthal
  7. Enn Meri
  8. Virge Pihel
  9. Ludvik Mõtlep
  10. Taavi Rauniste
  11. Õile Aavik
  12. Kalle Kolter
  13. Vilmar Rei
  14. Mart Maastik
  15. Malve Kolli
  16. Andrus Raun
  17. Ene Vahter
  18. Maarika Aasa
  19. Viljar Aro
  20. Tõnu Erin
  21. Andres jalakas
  22. Inge Jalakas
  23. Meelis Juhandi
  24. Jaanika Jõgi
  25. Katrin Kallasmaa
  26. Ants Kangur
  27. Raimond Kannik
  28. Martin Karon
  29. Katrin Keso-Vares
  30. Juhan Kolk
  31. Roland Kütt
  32. Vilmar Laak
  33. Vello Laanemets
  34. Boris Lehtjärv
  35. Natalija Leiten
  36. Martin Lonn
  37. Marika Mets
  38. Kristjan Moora
  39. Maidu Ots
  40. Enno Reis
  41. Aare Rüütel
  42. Kaie Saar
  43. Meelis Sepp
  44. Rein Sepp
  45. Toomas Sepp
  46. Maire Sillavee
  47. Leonid Siniavski
  48. Kristiina Takkis
  49. Marit Tarkin
  50. Anneli Teppo-Toost
  51. Sander Tulk
  52. Lii Vanem
  53. Olev Väin
  54. Gert Üprus-Sõnajalg

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

  1. Mart Saarso
  2. Aarne Toomväli
  3. Olev Ait
  4. Kaarel Aus
  5. Riho Humal
  6. Vaiko Kull
  7. Jüri Kuusk
  8. Hindrek Ley
  9. Luule Merela
  10. Jürgo Ots
  11. Alexander Pupart
  12. Heimar Põld
  13. Laine Randmets
  14. Arvo Sai
  15. Anna Tatter
  16. Jaen Teär
  17. Maie Tähve
  18. Annely Verlin

Üksikkandidaat

  1. Koit Kelder

MUHU VALD

Reformierakond

  1. Olaf Orgse
  2. Tarmo Jõeleht
  3. Igor Gräzin
  4. Toomas Rohtlaan
  5. Mari Luup

IRL

  1. Raido Liitmäe
  2. Annely Esko
  3. Aarne Jõgi
  4. Jaan Kesküla
  5. Mihkel Ling
  6. Meelis Mereäär
  7. Mait Metsaalt
  8. Hanno Naaber
  9. Erkki Noor
  10. Raul Pregel
  11. Aino Rummel
  12. Tiina Saar
  13. Ain Saaremäel
  14. Tiiu Saartok
  15. Rein Saksakulm
  16. Ivi Tammeaid
  17. Alan Tammik
  18. Triinu Traumann
  19. Liinu Tuust
  20. Olev Vahter

EKRE

  1. Daniel Mereäär
  2. Marve Järv
  3. Tõnu Väärtnõu
  4. Uno Aavik
  5. Rafig Jõeväli

RUHNU VALD

Valimisliit Ühine Ruhnu

  1. Andres Keskpaik
  2. Heiki Kukk
  3. Ott Olesk
  4. Siiri Paulus-Jõe
  5. Maiu Rand
  6. Andrus Rebane
  7. Jaanus Torrim
  8. Jüri Keskpaik
  9. Leif Roger Ströfelt
  10. Jaan Urvet

Üksikkandidaadid

  1. Riina Kaljulaid
  2. Kristel Lauk
Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 5 706 korda, sh täna 1)