Horoskoop

JÄÄR
Tunned täna suurt rahuldust, kui saad olla tähelepanu keskpunktis ja oma oskustega silma paista. Vajad tavalisest rohkem inimeste imetlust.
SÕNN
Võimalik, et sul tuleb täna tegemist inimestega, kes püüavad midagi varjata või lihtsalt salatsevad sinu õrritamiseks. Väldi ülereageerimist.
KAKSIKUD
Probleemid tekivad lahendamata jäänud suhetest. Püüa olla otsekohene ja aus, kuid väldi asjatut teravkeelsust ja teiste paikapanemist.
VÄHK
Oled täna ergas ja tunned tavalisest suuremat vajadust midagi olulist korda saata. Sinu agarus võib aga kellelegi närvidele käima hakata.
LÕVI
Tänased planeediseisud annavad sulle hea füüsilise vastupidavuse ja oskuse oma mõtteid teistele arusaadavalt edastada. Soodne päev läbirääkimisteks.
NEITSI
Kipud täna liigselt kinni olema minevikus ega taju seetõttu hetkeseisu olulisi märke. See päev ei sobi ametlikeks jutuajamisteks ega finantstehinguteks.
KAALUD
Võimalikud probleemid kaaslastega. Kuid ära kõike toimuvat ka teiste kaela aja, arvesta, et osa süüd on sinul endal, ole mõistvam.
SKORPION
Võimalik, et puutud täna kokku isikutega, kes stimuleerivad sinu arengut. Avanevad ootamatud võimalused, tekivad uued innustavad suhted.
AMBUR
Võid täna tavalisest rohkem raha kulutada. Sa ei löö risti ette ka suuremate summade väljakäimisel, eriti juhul, kui see on seotud luksusega.
KALJUKITS
Tõmbad täna tähelepanu oma aktiivse kõnepruugiga. Samas võid mõjuda veidi pealetükkivalt. Anna ka teistele hingamisruumi.
VEEVALAJA
Täna võivad tekkida tõrked hoolikalt kavandatud plaanide teostamisel. Püüa mitte lasta end sellest häirida, ole spontaansem. Hea päev sõpradega suhtlemiseks.
KALAD
Võimalik, et sinult oodatakse nüüd rohkem ettepanekuid ja soovitusi. Püüa läheneda asjadele oma isiklikust vaatenurgast, sul on originaalseid ideid.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 61 korda, sh täna 1)