Horoskoop

JÄÄR
Tänane päev möödub töötegemise tähe all. Kipud oma igapäevakohustuste kõrvalt ära unustama, et aeg-ajalt võiks ka puhata ja lõbutseda.
SÕNN
Suudad täna kerge vaevaga võita inimeste poolehoiu. Esile tõusevad sinu esinemisoskus ja intellekt. Võimalik, et tekib romantiline suhe.
KAKSIKUD
Hea päev tegeleda poolelijäänud asjadega. Samuti õnnestub täna hästi kodu koristamine ja vajaliku eraldamine ebavajalikust.
VÄHK
Närviline, ärrituste rohke ja segane aeg. Sõbrad või transpordivahendid võivad sind alt vedada. Ebasoodne päev uuteks algatusteks. Väldi stressi!
LÕVI
Täna peaksid keskenduma millegi uue õppimisele. Soodustatud on kõik tegevusalad, mis seotud suhtlemise ja infovahetusega. Leiad uusi sõpru.
NEITSI
Keskendu täna suhetele sind ümbritsevate inimestega ja oma ülesannetele selles elus. Kuid väldi oma arvamuse vägisi pealesurumist.
KAALUD
Oled täna hajevil. Oht kaotada asju, jääda hiljaks ja suhtlemisel rääkida üksteisest mööda. Samas võid tulla mõnele geniaalsele ideele.
SKORPION
Mõjud täna üsna kinnise ja reserveerituna. Suhtlemisest ja lõbusast seltskonnaelust ei taha midagi välja tulla. Parem mine metsa ja naudi loodust.
AMBUR
Täna on suurepärane päev seada korda asju, mida oled siiani edasi lükanud. Samuti soodne aeg, et klaarida ebaselgeid suhteid. Ebasoodne pidutsemiseks.
KALJUKITS
Muutud täna kergesti sentimentaalseks. Sinu üliemotsionaalne käitumine võib nii mõnegi inimese segadusse ajada. Püüa oma kaaslasi paremini mõista.
VEEVALAJA
Täna peaksid end maksma panema. Ära lase enda eest otsuseid langetada, usalda oma vaistu. Hea aeg mõttetegevuseks.
KALAD
Püüa olla sõltumatu ja dünaamiline. Ole valmis loobuma asjadest, mida sul tegelikult enam vaja pole. Otsi uusi väljundeid ja arendavaid suhteid.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 69 korda, sh täna 1)