Horoskoop

JÄÄR
Esile kerkivad töö ja kohustused. Peaksid valmis olema ka selleks, et sinult tullakse nõu küsima. Leida jõudu oma eesmärkide poole pürgimiseks.
SÕNN
Võimalik, et mõni vana tuttav otsib sind täna üles ja püüab suhteid taastada. Üldse kipuvad päevavalgele tulema asjad ja sündmused minevikust.
KAKSIKUD
Sul pole vaja minna kaugele oma argipäevast, et saada kogemusi, mis laiendavad sinu maailmatunnetust ja tõstavad teadvuse taset.
VÄHK
Energiapuudulikkus, pingeline töö ja stress. Tunned end justkui mõõgaga, kuid ilma kilbita. Hoidu ekstreemsetest olukordadest.
LÕVI
Naudid nüüd eelkõige seda, kui saad unustada oma positsiooni ja kohustused. Hea päev külastada ilusalongi ja massööri või teha joogat.
NEITSI
Sul on täna palju energiat. Hea päev füüsilist pingutust nõudvaks tegevuseks. Eriti kasuks tuleb, kui saad sportida vabas looduses.
KAALUD
Oled täna eriti läbinägelik ja võid sellega nii mõndagi kaaslast häirida. Võimalik, et puutud kokku inimesega, kes tahab sind endale allutada.
SKORPION
Päev täis ilu ja rõõmu. Oled väga harmooniliselt meelestatud ja suudad kergesti andestada. Hea aeg kodukaunistamiseks.
AMBUR
Oled täna väga põhjalik ja tegutsed rahulikult, liikudes sihikindlalt oma eesmärgi poole. Hea päev iseseisvaks eneseharimiseks.
KALJUKITS
Reageerid tundlikult igasugusele ebaõiglusele. Otsid enda kõrvale kaaslasi, kes oleksid sinuga samal vaimse arengu tasemel ja sind mõistaksid.
VEEVALAJA
Oled täna üsna tundekülm ja endassetõmbunud. Töötegemine ja oma kohustuste punktuaalne täitmine edeneb sul seevastu hästi.
KALAD
Tunned nüüd tavalisest suuremat soovi end proovile panna. Võimalik, et sul avaneb võimalus konkureerida millelegi, mida ihaldavad paljud.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 72 korda, sh täna 1)