Horoskoop

JÄÄR
Muutud nüüd emotsionaalsemaks, loomingulisemaks ja tundlikumaks. Võimalikud muutused suhetes. Hea päev finantstehinguteks ja lepinguteks.
SÕNN
Suudad täna oma rahaga hästi toimetada. Tõenäoliselt teed nii mõnegi praktilise ostu. Hea aeg kinnisvaraga tegelemiseks ja kodukaunistamiseks.
KAKSIKUD
Soodne päev tegeleda materiaalse heaolu, hariduse, religiooni, filosoofia ja reisimisega. Oled suuteline tajuma oma tõelist potentsiaali.
VÄHK
Püüa säilitada kaaslastega harmoonilisi suhteid ja ära ussita nende selja taga. Ürita olla siiras ja avatud, siis vastavad teised sulle samaga.
LÕVI
Võimalik, et satud täna kergesse paanikasse ja hakkad liiga kähku järeldusi tegema. Püüa olukorda hinnata rahulikult. Väldi tähtsate otsuste langetamist.
NEITSI
Oled tahtejõuline isiksus. Lähedasemad tuttavad oskavad sinu otsekohesust hinnata, kuid võõrastele võib see üsnagi hirmutav tunduda. Arvesta sellega!
KAALUD
Võimalik, et puutud kokku nõudliku, võitlusmeelt nõudva projektiga. Astu nendele katsumustele julgelt vastu, kuid väldi möödarääkimisi.
SKORPION
Kipud täna olema liialt kannatamatu. Sul on nii palju ideid, et sa ei suuda neid kõiki teistega jagada, ning see teeb sind veidi närviliseks.
AMBUR
Sulle meeldib võitluslik õhkkond, peamiselt võitled aga iseendaga. Oled positiivselt häälestataud ja kindel, et saad jagu kõikidest raskustest.
KALJUKITS
Võimalik, et kohtud autoriteetse inimesega ja saad sind painanud küsimustele vastused. Oled avatud filosoofilistele teemadele.
VEEVALAJA
Üks ohtlikumatest päevadest – avariide ja traumade oht! Kaldud liialt ettevõtlik olema ja endale liiga suuri kohustusi võtma. Väldi ekstreemseid olukordi.
KALAD
Tunned vajadust maailma enda ümber paremaks muuta, kuid kõige kiirem moodus seda teha, on parandada iseennast ja oma suhtumist.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 105 korda, sh täna 1)