Horoskoop

JÄÄR
Ekstreemsete meeleoludega päev. Su pea on täis originaalseid ideid ning võimalik, et nii mõnegi neist realiseerid juba täna. Oled tavalisest tegusam.
SÕNN
Nüüd tuleks sinu vaimsele tervisele kasuks üks vaheldus. Püüa leida aega ja raha väikese reisi jaoks. Soodne aeg dieediga alustamiseks.
KAKSIKUD
Väldi mõttetutesse vestlustesse sattumist, isegi juhul, kui sind provotseeritakse. See võtab sinult energiat ja kõik vajalik jääb tegemata.
VÄHK
Igati sobilik päev poolelijäänud tööde lõpetamiseks ja viimistlemiseks. Võimalik, et leiad üles mõne kadunud asja või kohtad vana tuttavat.
LÕVI
Oled täna tavalisest emotsionaalsem ja kunstilembelisem. Püüad kõikjal luua ilu ja harmooniat ning tegeled eneseharimisega.
NEITSI
Sinu eneseväljendus on täna tõeliselt meisterlik ja sa sõna otseses mõttes lummad sellega inimesi. Lähened asjadele loominguliselt ja saavutad oma eesmärgi.
KAALUD
Tuled hästi toime igasuguste inimestega, mistõttu oled väga populaarne ja hinnatud kaaslane nii tööl kui ka sõprade ringis. Hea päev läbirääkimisteks.
SKORPION
Tänast päeva mõjutab sinu jaoks mingi isiklik asi, mis on sul mingil põhjusel lahendamata jäänud. See võib sulle tõelist peavalu põhjustada.
AMBUR
Üllatad täna oma kaaslasi originaalsete ja lennukate ideedega. Samas võid unustada antud lubadused, mis võib tekitada pingeid lähedastega.
KALJUKITS
Tulevikuloo­tused, ideaalid ja soovid mängivad täna tähtsat rolli. Sa ei tohiks tegutseda üksi. Suhtlemise kaudu õpid end paremini tundma.
VEEVALAJA
Täna on sinu jaoks igati soodsate mõjudega päev. Võimalik, et leiad loomingulise väljundi, mis osutub ka materiaalses mõttes kasulikuks.
KALAD
Täna valitsevad revolutsioonilised meeleolud. Oled üsna enesekindel ega häbene seetõttu öelda välja ka selliseid arvamusi, mis üldistest arusaamadest erinevad.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 67 korda, sh täna 1)