Horoskoop

JÄÄR
Suudad täna oma seisukohti väga oskuslikult põhjendada. Praegu peetud läbirääkimised võivad tuua sinu ellu häid uusi ja huvitavaid võimalusi.
SÕNN
Võimalik, et tunned ennast maa küljest lahtirebituna ja et kindel pinnas on jalge alt kadunud. Vaadates minevikku, võid saada vastused küsimustele.
KAKSIKUD
Täna on hea päev, saamaks üle oma laiskusest ning lõpuks ometi tegeleda millegi tervislikuga. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini vastu.
VÄHK
Hea päev, et alustada koostööd inimestega, kes on loominguliselt sama aktiivsed kui sina. Üheskoos võite luua midagi väga imelist.
LÕVI
Sinu enesekindlus kasvab ja võimalik, et saavutad avalikkuse tunnustuse. Kuid püüa mitte muutuda egoistlikuks eneseimetlejaks, austa ka teisi.
NEITSI
Mõjud täna üsna süüdimatu ja optimistlikuna. Väga võimalik, et pääsed üle noatera suurtest probleemidest. Püüa silmad rohkem lahti hoida!
KAALUD
Kui tunned täna soovi südant puistata, siis peaksid olema väga valiv ja hoolikalt kaaluma, kellele oma isiklikke probleeme usaldada.
SKORPION
Oled täna tundlikum kui tavaliselt. Sulle läheb liiga palju korda, mida teised inimesed sinust arvavad. Püüa leida eneses tasakaal ja ole enesekindlam.
AMBUR
Täna võivad aset leida vägagi intensiivsed sündmused, mis muudavad oluliselt sinu sisemaailma. Saad väärtusliku õppetunni, hinda seda.
KALJUKITS
Kui oled siiani olnud tagasihoidlik ja tähelepandamatu, siis nüüd on aeg särada ja näidata ka teistele oma sisemisi väärtusi. Täna on sinu päev!
VEEVALAJA
Võib tekkida vajadus eemalduda ajutiselt kodukoldest ja perekonnast, kuid hoidu siiski elukoha muutmisest ja lõplikust suhete katkestamisest tuttavatega.
KALAD
Võimalik, et kannatad täna tahtejõu puudumise all ja oled liiga enesekriitiline ka neis küsimustes, kus võiksid teistele lausa eeskujuks olla.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 69 korda, sh täna 1)