Horoskoop

JÄÄR
Aeg on end kokku võtta ja teha ära asjad, mida oleksid juba ammu pidanud tegema. Võimalikud probleemid tehnikaga. Ettevaatust liikluses!
SÕNN
Võimalik, et teed täna enese jaoks olulise avastuse ja saad teada midagi, mis sulle veel pikka aega mõju avaldab. On originaalsete ideede aeg.
KAKSIKUD
Sulle on omased huumorimeel ja sarmikus. See soodustab ettevõtmisi, mis on seotud koostöö ja inimeste teenindamisega.
VÄHK
Püüa täna vältida vestlust, kus sind võidakse mitmeti mõista. Selgita oma seisukohti võimalikult konkreetselt ja ära jäta küsimärke õhku rippuma.
LÕVI
Tõenäoliselt puutud kokku tujukate inimestega, kes püüavad end just sinu peal välja elada. Ära pööra neile tähelepanu, mida nad ju tegelikult ei vääri.
NEITSI
Ootamatud muutused annavad sulle jõudu ja soosivad eneseväljendamist. Tee seda, mida tunned enda jaoks vajaliku ja hea olevat.
KAALUD
Oled reibas ja valmis tegutsema, unustades ettevaatlikkuse. Aktiviseeruvad sõprussuhted ja loovus. Liigne uljus võib probleeme põhjustada.
SKORPION
Täna saadab sind edu sõpruses ja armastuses. Oled meelestatud heatahtlikult ja suudad ka pingelisest olukorrast optimismiga välja tulla.
AMBUR
Kipud täna liigselt lobisema. Püüa leida seltskond, kus saad end rahulikult välja elada. Kui pead mingeid dokumente vormistama, ürita rohkem keskenduda.
KALJUKITS
Nüüd saad võimaluse mõned oma unistused ja fantaasiad ellu viia. Aktiviseeruvad loovus ja töövõime. Armastusele lähened nüüd hoopis uutmoodi.
VEEVALAJA
Ilmneda võivad väsimus ning majanduslikud ja juriidilised probleemid. Ära astu võitlusse üksinda, otsi tuge isikutelt, kellel on piisavalt kogemusi.
KALAD
Nüüd suureneb sinu vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüad jätta endast võimalikult hea ja professionaalse mulje. Väldi siiski ülepingutamist.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 110 korda, sh täna 1)