Oodatakse kodanikupäeva kandidaate

Taas on lähenemas kodanikupäev 26. novembril ja sel puhul tunnustab siseministeerium juba 20. korda inimesi, kes on andnud kodanikuna olulise ühiskondliku panuse.

Kodanikupäev on pühendatud kõigile Eesti kodanikele ja selleks pürgijatele ning aumärgiga soovitakse eriliselt au sisse tõsta need, kes on oma mõtteviisi ja tegudega igapäevaselt eeskujuks ka teistele. Olgu selleks elu edendamine kohalikul tasemel, vabatahtlik töö või kodanikualgatuste eestvedamine.

Siseministeerium kutsub kõiki märkama ja tunnustama häid kaaskodanikke, et teha tublidele kodanikele sügav kummardus. Kodanikupäeva aumärgi kandidaadi esitamiseks peab esitaja täitma veebiankeedi, milles tuleb välja tuua inimese panus ühiskondlikku ellu kas kohalikul või laiemal tasandil. Hea põhjendus on piisavalt põhjalik ja ülevaatlik, et anda komisjonile piisavalt aimu kandidaadi tegevusest.

Kandidaate saab igaüks esitada veebilehe www.siseministeerium.ee/kodanikupaev kaudu. Käsikirjalise avalduse saab esitada e-posti teel press@siseministeerium.ee või Pikk 61, 15065, Tallinn. Eelnevalt tasub üle vaadata kodanikupäeva aumärgi väljaandmise kord. Kandidaatide esitamise tähtaeg on 23. oktoober.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 58 korda, sh täna 1)