LUGEJA KIRI: Postkontori uus asukoht on vanast kehvem (29)

Sain reklaami Kuressaare Omniva kontori külastamiseks. Nagu näha, on külastatavus uue ebasobiva asukoha tõttu vähenenud.

Autoga kontori ees peatuda ei saa, hoovis parkimisruum praktiliselt puudub, kuna seal on kortermaja ja sinna on pargitud elanike isiklikud autod.

Vanas asukohas Torni tänaval oli kõik käe-jala juures, palju parkimiskohti, lisaks veel kaks parkimiskohta puudega inimestele.

SEB pangaautomaat oli ukse kõrval seinal, fuajees pakiautomaadid, avar saal klientidele. Nüüd jääb SEB pangaautomaat paarisaja meetri kaugusele, pakiautomaadid on aga viidud 1,5–2 km kaugusele. Eakatele ja liikumispuudega inimeste jaoks on see aga probleem.

Varem külastasin postkontorit sageli, seal oli suur valik kaarte, ümbrikke ja palju muud, hea teenindus.

Nüüd uude kohta mina enam ei pääse, olen liikumispuudega. Kaks mu tuttavat, kes enne postkontoris käisid, uude kohta samuti enam ei lähe. Usun, et neid on teisigi.

Omniva äriühingu jaoks on uude kohta kolimine kokkuhoid, aga inimestega, pealegi veel eakate ja liikumispuudega inimestega, ei ole üldse arvestatud. Kas Kuressaares siis paremat kohta ei leidunud? Mis oli viga vanal asukohal Torni tänaval?

Kuressaare elanik V. K.
(nimi on toimetusele teada)

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 917 korda, sh täna 1)