Horoskoop

JÄÄR
Võid saada huvitavat infot või hea pakkumise. Hea päev terviseuuringuteks või reisimiseks. Kui otsid ise uusi võimalusi, võib sind saata edu.
SÕNN
Võimalik, et sinu peas keerlevad täna romantilised ja meelad mõtted. Sinu tervis on hea, kuid väldi siiski söögiga, eriti maiustustega, liialdamist.
KAKSIKUD
Oled täna hea psühholoog. Võimalik, et suudad eneselegi ootamatult lahendada mõne keerulise probleemi ja jõuad vaevata asja tuumani.
VÄHK
Võid saada täna võimsaid ja intensiivseid elamusi. Sinu senised ilmavaated löövad kõikuma, hakkad usaldama inimest, keda siiani ei hinnanud.
LÕVI
Kui toetud oma sisetundele, teed tõenäoliselt ka kõige õigemad otsused antud olukorras. Inimestega suhtlemine läheb ladusamalt kui tavaliselt.
NEITSI
Oled emotsionaalne ja temperamentne. Võid nüüd kergesti armuda. Soodne aeg tegeleda millegi loovaga või hoopis puhata. Võid kohata mõnd inimest oma minevikust.
KAALUD
Suurepärane päev realiseerimaks oma ideid ja ammuseid kavatsusi. Tööl saadab sind edu ja pälvid lugupidamise. Tõesti positiivne päev.
SKORPION
Sinuga püüab kontakteeruda inimene, kellest ise juba ammu huvitatud oled, kuid julguse puudumise tõttu oled tagasihoidlikuks jäänud.
AMBUR
Ole täna valmis rääkima rahaasjadest ja töökorraldusest. Püüa seejuures olla arukas ja jää reaalsuse piiridesse. Hea aeg väikesteks ümberkorraldusteks.
KALJUKITS
Tänased planeediseisud muudavad sind idealistlikuks. Püüad luua enda ümber maailma, kus saad ise otsustada oma elu üle. Sa ei kannata kamandamist.
VEEVALAJA
Su meeleolu paraneb ja sa saad jutuotsa peale mõne oma vana tuttavaga, kellega vanu aegu meenutada. Hea päev külaliste vastuvõtmiseks.
KALAD
Tunned end täna veidi üksikuna, kuid samas ei söanda sa helistada inimesele, kellega tahaksid koos olla. Püüa oma häbelikkusest üle saada.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 67 korda, sh täna 1)