Horoskoop

JÄÄR
Võid tunda täna soovi teisi mõjutada, eirates samal ajal oma probleeme. Käitu arukalt ja tasakaalukalt, väldi pealetükkivaks muutumist.
SÕNN
Nüüd on suurenenud sinu vajadus romantika ja armastuse järele. Tõenäoliselt läheb sul selles osas hästi ja leiad endale meelepärase kaaslase.
KAKSIKUD
Täna valitsevad jõulised energiad. Suudad kõigi vajalike asjadega kergesti hakkama saada ning innustad oma kiire tegutsemisega ka teisi.
VÄHK
Vanad struktuurid haihtuvad ning uute moodustamine sõltub sinu aususest ja soovist muutustega kaasa minna. Püüa hinnata olukorda realistlikult.
LÕVI
Võimalikud ootamatud ettepanekud või küllakutsed. Kasuta võimalust end proovile panna ja suhtle huvitavate inimestega, kes sinu teele satuvad.
NEITSI
Päev sobib millegi õppimiseks, enesetäiendamiseks, kuid rahalised tehingud ja bürokraatlikud asjaajamised ei taha täna üldse õnnestuda.
KAALUD
Tunned täna rahuldust sellest, kui saad kedagi õpetada. Nii tunned ennast vajaliku, targa ja võimekana. Kuid õpeta neid, kes ise seda tahavad.
SKORPION
Püüa nüüd unustada kõik teisejärgulised asjad ja keskendu vaid sellele, mis tõesti vajab sinu tähelepanu. Ära võta endale lisakohustusi.
AMBUR
Võimalik kokkupuude juriidiliste probleemidega. Samuti võib täna hakata sinu elus tavalisest tähtsamat rolli mängima mõni vanem mees.
KALJUKITS
Täna on rahulike meeleoludega päev. Mõned kavandatud ettevõtmised või kohtumised võivad edasi lükkuda. Kasuta tänast päeva, võtmaks aega iseenesele.
VEEVALAJA
Hindad täna ilu ja turvalisust. Hea päev puhkamiseks, omaette olemiseks ja kodusteks toimetusteks. Materiaalse olukorra ja partnerlussuhete paranemine.
KALAD
Täna peaksid kindlasti lõpetama neid asju, millega oled varem algust teinud, kuid siis pooleli jätnud. Pane energia liikuma ja tunned end kohe paremini.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 76 korda, sh täna 1)