MoeP.A.R.K.i finaalis taas hulk saarlasi

Üle-eestilise noorte moekonkursi MoeP.A.R.K. kahekümne finaali pääsenud kollektsiooni hulgas on tervelt seitse saarlaste poolt kokku pandud.

KUTSUMUS: Tallinna tehnikakõrgkoolis õppiv Kaidi Sannik tahab karjääri teha moeloojana.
RANDO PROOMETNooremas vanuserühmas (7.–9. klass) on viiest finalistist tervelt neli Kuressaare gümnaasiumist – Meeli Kombe (juhendaja Raili Kaubi), Natali Koppel, Lotta Meet ja Hannabel Kaal.

Vanemas vanuserühmas (10.–12. klass) esindavad Saaremaad Merilin Himmist Kuressaare ametikoolist ja Laura-Maria Jõgi Kuressaare gümnaasiumist.

Tudengite kategoorias pääses aga finaali Tallinna tehnikakõrgkooli Kuressaarest pärit üliõpilase Kaidi Sanniku kollektsioon. Varem koolisisestel ja Saaremaa maakondlikel moevõistlustel osalenud Sannik õpib Tallinna tehnikakõrgkoolis rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia erialal.

Oma võistluskollektsiooni iseloomustades märkis autor, et teda inspireerivad inimesed. “Ka selle kollektsiooni puhul olen inspiratsiooni saanud ühest sõbrannast. Rõivad on disainitud, mõeldes tema rõõmsameelsusele, naiselikkusele ja sihikindlusele,” rääkis Sannik Saarte Häälele.

Praegu Tallinnas elav naine kinnitas, et soovib moevaldkonnas karjääri teha ja kunagi kindlasti Saaremaale tagasi tulla. “Kui püsivalt ei ole võimalik, siis vähemalt suvekodu võiks küll olla,” sõnas ta.

MoeP.A.R.K. toimub 15. korda. Finaalvõistlusele pääsenud kollektsioone saab näha 17. märtsil Paide muusika- ja teatrimajas.

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 269 korda, sh täna 1)