Kuhu pöörduda lumetõrje küsimustes?

Piirkondade kontaktisikud, kelle poole pöörduda, kui on küsimusi või probleeme seoses valla teede talvise hooldusega:

Kuressaare linn – Kuressaare Linnamajandus, Marek Koppel; tel 53 400 994, marek.koppel@saaremaavald.ee
Kaarma – Lääne-Saare Haldus, Jüri Ränk, tel 51 54 715, juri.rank@laanesaare.ee
Kärla – Lääne-Saare Haldus, Toomas Raun, tel 58 504 920, toomas.raun@laanesaare.ee
Lümanda – Lääne-Saare Haldus, Ilmar Antov, tel 50 48 513, ilmar.antov@laanesaare.ee
Kihelkonna – teenuskeskus, Eveli Ait, tel 53 89 2 435, eveli.ait@saaremaavald.ee
Laimjala – teenuskeskus, Vilmar Rei, tel 50 38 029, vilmar.rei@saaremaavald.ee
Leisi – endise Leisi valla kommunaalamet, Jaak Grepp, tel 52 27 431, kommunaal.leisi@tt.ee
Mustjala – teenuskeskus, Kalle Kolter, tel 53 229 703, kalle.kolter@saaremaavald.ee
Orissaare – teenuskeskus, Taavi Kand, tel 56 217 728, taavi.kand@saaremaavald.ee
Pihtla – teenuskeskus, Tiit Rettau, tel 50 66 193, tiit.rettau@saaremaavald.ee
Pöide – teenuskeskus, Toomas Oll, tel 50 96 104, toomas.oll@saaremaavald.ee
Salme – teenuskeskus, Kalmer Poopuu, tel 51 16 418, kalmer.poopuu@saaremaavald.ee
Torgu – teenuskeskus, Marite Ringas, tel 53 409 472, marite.ringas@saaremaavald.ee
Valjala – teenuskeskus, Tiit Aavik, tel 52 16 672, tiit.aavik@saaremaavald.ee

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 44 korda, sh täna 1)