Horoskoop

JÄÄR
Oled täna kergesti mõjutatav. Sul võib esineda raskusi otsuste langetamisel, parem lükka need hoopis edasi, kuni sul oma arvamus tekib.
SÕNN
Täna peaksid aega võtma iseendale. Ära lase kohusetundel ennast nurka ajada ja võta rahulikult aega ka puhkamiseks. On aeg natuke elu nautida!
KAKSIKUD
Kohtud täna võimukate ja ambitsioonikate inimestega. Kuid ära siiski lase neil endale pähe istuda, pea meeles ka oma õigusi ja vajadusi.
VÄHK
Täna ei taha igapäevaste kohustuste täitmine kuidagi edeneda. Sinu emotsionaalne tasakaal on kõikuv, mõt­ted kipuvad romantilisele lainele.
LÕVI
Tunned soovi osta endale uusi riideid või niisama välimust muuta. Omad originaalseid ideid, mis võivad sind lausa ekstravagantselt käituma panna.
NEITSI
Oled täna tavalisest rahulikum ja pikaldasem. Sinu üldine enesetunne on hea, kuid kipud olema laisk ning nii jääb mõnigi vajalik töö tegemata.
KAALUD
Armuasjades pole sul just kõige parem päev, kuid seltskondlikuks lõbutsemiseks ja huvitavateks seiklusteks on tänased seisud vägagi sobivad.
SKORPION
Võimalik, et tunned täna füüsilist ja moraalset väsimust. Ebasoodne päev läbirääkimisteks, kuna võid midagi olulist kahe silma vahele jätta. Parem võta endale puhkust.
AMBUR
Ole tähelepanelik oma tervise suhtes. Võimalik, et mõni nõrk koht annab täna tunda nii, et sa ei saa sellest enam niisama lihtsalt mööda vaadata.
KALJUKITS
Täna valitsevad loomingulised ja emotsionaalsed mõjud. Kasuta oma potentsiaale ja ole aktiivne. Hea päev loominguliseks eneseväljenduseks.
VEEVALAJA
Suudad olla täna sõltumatum kui tavaliselt. Nüüd avalduvad sinu juhiomadused, hea aeg uute projektidega alustamiseks ja oma ideede kaaslastele väljapakkumiseks.
KALAD
Tänased planeediseisud mõjutavad sind oma õiguste eest seisma. Tunnetad ebaõiglust ja seda, kui keegi püüab sind ahistada.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 92 korda, sh täna 1)