Valla vastuvõtule on kutsutud 800 külalist (nimekiri) (10)

Reedel, 23. veebruaril toimuvale Saaremaa vallavolikogu esimehe Tiiu Aro ja vallavanema Madis Kallase vastuvõtule on kutse saanud 400 inimest, kes on peole oodatud koos kaaslasega.

Kutsutud on ka Saaremaa valla vanimad elanikud, kes on sündinud 1918. aastal või enne seda, ja oma tulekust on teatanud 1918. aastal sündinud Valentina Võit.

Vallavanem Madis Kallas sõnas, et kindlasti on tänavune vastuvõtt tavapärasest külalisterohkem ning seda ennekõike põhjusel, et üritusega tähistatakse pidulikult ka Eesti Vabariigi 100. aastapäeva ja tegemist on Eesti suurima valla esimese vastuvõtuga.

„Kui vaadata kutsutute nimekirja, tuleb tõdeda, et inimesi, keda oleksime soovinud veel kutsuda, on tegelikult palju rohkem,“ ütles Kallas. „Tähelepanuta ei saa jätta sedagi, et nüüd on maavanema, linnapea ja linnavolikogu esimehe ning valdade eraldi vastuvõttude asemel ainult üks – Saaremaa vallavolikogu esimehe ja vallavanema – vastuvõtt ja seegi muudab ürituse kaalukamaks nii eelarve kui ka külaliste arvu poolest,“ selgitas Kallas.

Vastuvõtt toimub Kuressaare spordikeskuses ja toitlustuse eest hoolitseb Kaimo Catering, kes lähtub suupistete valmistamisel saaremaisest toorainest. Täpsema menüü ja eeskava puhul soovitakse säilitada siiski üllatusmoment.

 

Kutsutute nimekiri

  1. Saaremaa valla vanimad elanikud
  • Ljubov Leier sündinud 1916. aastal
  • Armilde Haamer sündinud 1917. aastal
  • Andrei Lempu sündinud 1918. aastal
  • Hilda Korõtko sündinud 1918. aastal
  • Paavel Tuusti sündinud 1918. aastal
  • Rosalie Null sündinud 1918. aastal
  • Elfriette Koel sündinud 1918. aastal
  • Valentina Võit sündinud 1918. aastal

 

  1. Vallavolikogu liikmed
  • Aivar Aru             aseesimees
  • Raimu Aardam 
  • Liilia Eensaar 
  • Enn Eesmaa 
  • Andres Hanso 
  • Hannes Hanso 
  • Heiki Hanso 
  • Ly Kallas 
  • Tambet Kikas 
  • Kalle Laanet 
  • Boris Lehtjärv
  • Tiina Luks 
  • Mart Maastik 
  • Aare Martinson 
  • Enn Meri 
  • Ludvik Mõtlep 
  • Priit Penu 
  • Andrus Raun
  • Taavi Rauniste
  • Vello Runthal 
  • Mart Saarso 
  • Jaanus Tamkivi 
  • Tõnu Teder 
  • Silvi Teesalu 
  • Jaen Teär 
  • Urve Tiidus 
  • Andres Tinno 
  • Anti Toplaan 
  • Mihkel Undrest
  • Koit Voojärv

 

  1. Osavallakogude ja kogukonnakogude esimehed
  • Karl Teär Kihelkonna osavallakogu esimees
  • Karl Link Laimjala osavallakogu esimees
  • Liina Saar Leisi osavallakogu esimees
  • Kaja Juulik Lääne-Saare kogukonnakogu esimees
  • Harry Raudvere Mustjala osavallakogu esimees
  • Silvi Teesalu                     Orissaare osavallakogu esimees                     (kutsutud, p 2)
  • Rando Rahnik Pihtla osavallakogu esimees
  • Õnne Sööt Pöide osavallakogu esimees
  • Andrus Raun                   Salme osavallakogu esimees                          (kutsutud, p 2)
  • Kaupo Vipp Torgu osavallakogu esimees
  • Kaido Kaasik Valjala osavallakogu esimees

 

  1. Saaremaalt valitud Riigikogu liikmed, erakondade esindajad, ministrid
  • Hannes Hanso                  Riigikogu liige  (kutsutud, p 2)
  • Kalle Laanet                    Riigikogu liige, Reformierakonna Saaremaa piirkonna juhataja (kutsutud, p 2)
  • Urve Tiidus                       Riigikogu liige, Reformierakonna Saaremaa piirkonna juhatuse liige                                                                   (kutsutud, p 2)
  • Raivo Aeg Riigikogu liige, Isamaa ja Res Publica Liidu Saaremaa piirkonna                                            juhatuse liige
  • Taavi Kurisoo Isamaa ja Res Publica Liidu Saaremaa piirkonna esimees
  • Jaanis Prii Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Saaremaa piirkonna esimees
  • Mihkel Undrest                Keskerakonna Saaremaa piirkonna esimees  (kutsutud, p 2)
  • Aarne Toomväli EKRE Saaremaa ringkonna esimees
  • Indrek Saar kultuuriminister

 

  1. Vallavalitsuse liikmed, osakonnajuhatajad, teenuskeskuste juhid, teenistujad
  • Helle Kahm abivallavanem
  • Jüri Linde abivallavanem
  • Kairit Lindmäe abivallavanem
  • Mart Mäeker abivallavanem
  • Marili Niits abivallavanem
  • Alo Heinsalu tugiteenuste osakonna juhataja
  • Bert Holm keskkonnaosakonna juhataja
  • Rein Kallas ehitus- ja planeeringuosakonna juhataja
  • Margit Kõrvits kultuuri- ja spordiosakonna juhataja
  • Raivo Peeters haridus- ja noorsootööosakonna juhataja
  • Piret Pihel sotsiaalosakonna juhataja
  • Mikk Tuisk majandus- ja haldusosakonna juhataja
  • Karin Närep arendus- ja kommunikatsiooniosakonna juhataja
  • Diana Traumann rahandusteenistuse juhataja
  • Thea Raik rahandusteenistuse juhataja asendaja
  • Anu Tanila IT-juht
  • Ülle Tänav sisekontrolör
  • Liis Lepik vallasekretär
  • Liis Koppel vallaarhitekt
  • Heli Jalakas kultuurinõunik
  • Andrus Lulla volikogu nõunik
  • Käthe Pihlak spordinõunik
  • Valve Heiberg kultuuritööspetsialist
  • Kristiina Maripuu meedia peaspetsialist
  • Merike Pitk meediaspetsialist
  • Merike Lipu kommunikatsioonispetsialist
  • Geili Heinmaa kommunikatsioonispetsialist
  • Anu Teppan juhtkonna abi
  • Margit Kaldre istungisekretär
  • Eveli Ait             Kihelkonna teenuskeskuse juhataja
  • Vilmar Rei             Laimjala teenuskeskuse juhataja       
  • Eva Resen             Leisi teenuskeskuse juhataja
  • Kalle Kolter             Mustjala teenuskeskuse juhataja
  • Taavi Kand Orissaare teenuskeskuse juhataja                  
  • Tiit Rettau             Pihtla teenuskeskuse juhataja
  • Toomas Oll             Pöide teenuskeskuse juhataja
  • Kalmer Poopuu               Salme teenuskeskuse juhataja                                  
  • Marite Ringas             Torgu teenuskeskuse juhataja
  • Tiit Aavik Valjala teenuskeskuse juhataja

 

  1. Kuressaare linna aukodanikud, Eesti Vabariigi teenetemärkide kavalerid, muud tunnustused
  • president Arnold Rüütel Kuressaare linna aukodanik aastast 2015
  • Arne Mikk             Kuressaare linna aukodanik aastast 2017
  • Toomas Kasemaa             EV teenetemärk aastal 1997             
  • Endel Püüa EV teenetemärk aastal 1997 
  • Arvo Kullapere             EV teenetemärk aastal 1998
  • Virge Nemvalts             EV teenetemärk aastal 2001
  • Olavi Pesti EV teenetemärk aastal 2001
  • Jüri Saar             EV teenetemärk aastal 2001 
  • Jaan Tätte             EV teenetemärk aastal 2001
  • Neeme Rand EV teenetemärk aastal 2002 
  • Ants Tammleht             EV teenetemärgid aastatel 2002 ja 2006
  • Enda Naaber EV teenetemärk aastal 2003
  • Bruno Pao EV teenetemärk aastal 2003 
  • Ülo Vevers EV teenetemärk aastal 2003 
  • Ahti Viilup EV teenetemärk aastal 2003 
  • Koidu Heinmaa             EV teenetemärk aastal 2004
  • Tiit Köster EV teenetemärk aastal 2004 
  • Jaanus Reede EV teenetemärk aastal 2004
  • Mari Reitalu EV teenetemärk aastal 2004
  • Ludmilla Toon EV teenetemärk aastal 2004
  • Toomas Takkis EV teenetemärk aastal 2005 
  • Leo Filippov EV teenetemärk aastal 2006 
  • Tõnu Hütt EV teenetemärk aastal 2006
  • Kaido Kaasik                         EV teenetemärk aastal 2006                          (kutsutud, p 3)
  • Raul Maripuu EV teenetemärk aastal 2006 
  • Evi Männik EV teenetemärk aastal 2006
  • Kristi Oll EV teenetemärk aastal 2006
  • Innokenti Hiet           EV teenetemärk aastal 2007
  • Heino Vipp EV teenetemärk aastal 2007
  • Laine Tarvis EV teenetemärk aastal 2008
  • Heinrich Männa EV teenetemärk aastal 2013
  • Andi Saagpakk EV teenetemärk aastal 2014
  • Viljar Aro EV teenetemärk aastal 2015 
  • Ülo Roos EV teenetemärk aastal 2017
  • Laine Sepp EV teenetemärk aastal 2017 
  • Tõnu Talvi EV teenetemärk aastal 2017
  • Toomas Tartes EV teenetemärk aastal 2017
  • Rein Lember EV teenetemärk aastal 2018
  • Raido Liitmäe EV teenetemärk aastal 2018 
  • Ojar Eerik EV teenetemärk aastal 2018
  • Ülo Kivine EV teenetemärk aastal 2018
  • Tõnu Post EV teenetemärk aastal 2018
  • Meelis Juhandi EV teenetemärk aastal 2018
  • Sirje Paakspuu Saare maakonna aasta ema 2017
  • Avo Reimal Saare maakonna aasta isa 2017
  • Mare Kirr Saare maakonna aasta naiskodukaitsja 2017, üleriigiliselt aasta naiskodukaitsja
  • Aive Kesküla OÜ Rauni Põllumajanduse juhatuse liige, Saare maakonna aasta põllumees 2017
  • Aire Kurs Roobaka külavanem, Saare maakonna aasta küla 2017
  • Terje Nepper Kuressaare tänavapikniku korraldaja, Saare maakonna parim turismiarendaja 2017
  • Margus Männik MTÜ Saaremaa Merispordi Selts kommodoor, Muhu väina 60. regati korraldaja, Saare maakonna parim turismiettevõte 2017
  • Kristina Mägi MTÜ Visit Saaremaa turismispetsialist, Saare maakonna parim turismiasjaline 2017
  • Sven Nuum BoostMe OÜ juhatuse liige, Saare Staarstartija 2017
  • Ülo Kivine                 AS Saaremaa Piimatööstus juhatuse liige, aasta ettevõte 2017 (kutsutud, p 6)
  • Ivo Linna Hendrik Krummi nimelise kultuuripreemia 2017 laureaat
  • Edoardo Narbona Saaremaa Kultuuripärl 2017 laureaat
  • Maie Opkaup rahvatantsuõpetaja, elutööpreemia kultuuritraditsioonide helde jagamise ja kohavaimu ergu hoidmise eest
  • Triinu Järvalt Kärla põhikooli eripedagoog ja klassiõpetaja, üleriigiliselt aasta klassiõpetaja 2017 nominent 
  • Kristina Kuusk Saare maakonna aasta naissportlane 2017
  • Ott Tänak Saare maakonna aasta meessportlane 2017
  • Andres Laide Saare maakonna aasta treener 2017
  • Aili Salong Taritu Rahvamaja juhataja, üleriigilise rahvamajade tunnustusürituse Kaheksakand 2018 peaauhind

 

 

  1. Endised maavanemad, linnavolikogu esimehed, linnapead ja Saaremaa Omavalitsuste Liidu esimehed
  • Ants Tammleht          Saare maavanem aastatel 1990–1991                        (kutsutud, p 6)
  • Jüri Saar                     Saare maavanem aastatel 1992–2003                        (kutsutud, p 6)
  • Hans Teiv Saare maavanema kohusetäitja aastatel 2003–2006
  • Toomas Kasemaa       Saare maavanem aastatel 2006–2011                        (kutsutud, p 6)
  • Kaido Kaasik             Saare maavanem aastatel 2011–2017                        (kutsutud, p 2 ja p 6)
  • Jaan Leivategija Saaremaa maavanema kt 17.01.–31.12.2017
  • Taivo Lõuk linnavolikogu esimees ja linnapea 1990–1993 ning 1999 (mai–okt)
  • Mati Põld linnavolikogu esimees 1993–1996
  • Laine Tarvis               linnavolikogu esimees 1996–1999                 (kutsutud, p 6)
  • Peeter Jalakas linnavolikogu esimees 1999–2005
  • Toomas Takkis           linnavolikogu esimees 2005–2009 ning 2013–2017 (kutsutud, p 6)
  • Erik Keerberg linnavolikogu esimees 2009–2013
  • Ülo Vevers                 linnapea 1993–1996                                      (kutsutud, p 6)
  • Jaanus Tamkivi          linnapea 1996–2005                                      (kutsutud, p 2)
  • Urmas Treiel linnapea 16.06.–17.11.2005
  • Urve Tiidus                linnapea 2005–2011                                      (kutsutud, p 2 ja p 4)
  • Mati Mäetalu linnapea 2011–2013
  • Hannes Hanso                       linnapea 2013–2015                                      (kutsutud, p 2 ja p 4)
  • Jüri Pärtel SOL-i esimees 1993–1997
  • Raimu Aardam          SOL-i esimees 1997–2002, 200 –2009, 2012–2014 (kutsutud, p 2)
  • Mart Mäeker              SOL-i esimees 2002–2005                            (kutsutud, p 5)
  • Kaido Kaasik             SOL-i esimees 2009–2012                            (kutsutud, p 3 ja 6)
  1. Hallatavate asutuste juhid, haridusasutuste juhid, haridus- ja kultuuritöötajad, kultuuriprojektide juhid, spordiprojektide juhid
  • Ulvi Valge Aste Põhikooli direktor
  • Toomas Takkis           Kuressaare Gümnaasiumi direktor                (kutsutud, p 6 ja 7)
  • Ly Kallas                   Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumi direktor (kutsutud, p 2)
  • Tõnu Erin                  Kuressaare Vanalinna Kooli direktor
  • Jaan Lember Kärla Põhikooli direktor
  • Riina Piterskihh Leisi Keskkooli direktor
  • Liia Raun Lümanda Põhikooli direktor
  • Marjana Prii Orissaare Gümnaasiumi direktor
  • Viljar Aro                   Saaremaa Ühisgümnaasiumi direktor             (kutsutud, p 6)           
  • Raivo Kallas Salme Põhikooli direktor
  • Raili Nõgu Tornimäe Põhikooli direktor
  • Aive Mõistlik Valjala Põhikooli direktor
  • Maarika Ellermaa  Aste lasteaed Mõmmik direktor
  • Kristine Järsk Kaali Kooli direktor
  • Helle Rüütel Kahtla Lasteaed-Põhikooli direktor
  • Kai Kallas Kihelkonna Kooli direktor
  • Helle Karu Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaia direktor
  • Anne Maripuu Kuressaare Rohu Lasteaia direktor
  • Kai Jürlau Kuressaare Pargi Lasteaia direktor
  • Monika Talistu Kuressaare Ristiku Lasteaia direktor
  • Helin Vinter Kuressaare Ida-Niidu Lasteaia direktor
  • Tiia Hämarsalu Kärla Lasteaia direktor
  • Elle Viira Lümanda Karu-Kati Lasteaia direktor
  • Malve Kolli Mustjala-Lasteaed Põhikooli direktor                      
  • Riina Saar Pihtla Lasteaed-Algkooli direktor
  • Ene Kask Pärsama Lasteaia direktor
  • Saida Kuusk Orissaare Lasteaia Päikesekiir direktor
  • Maret Seeman Salme Lasteaia direktor
  • Lea Peet Tornimäe Lasteaia direktor
  • Marina Tamm Valjala Lasteaia direktor
  • Tarmo Berens Kuressaare Muusikakooli direktor
  • Imbi Kolk Kärla Muusikakooli direktor
  • Martti Nõu Orissaare Muusikakooli direktor
  • Boris Šestakov Kuressaare Kunstikooli direktor
  • Mati Mäetalu             Kuressaare Spordikeskuse direktor, MTÜ Saaremaa Saarte Mängude Assotsiatsioon, juhatuse esimees (kutsutud, p 7)
  • Anneli Meisterson Kuressaare Avatud Noortekeskuse Noortejaam direktor
  • Maidi Tilk Orissaare Avatud Noortekeskuse direktor
  • Anu Vahter Saare Maakonna Keskraamatukogu direktor
  • Piret Rauk Kuressaare Linnateatri direktor
  • Tiiu Tammoja Kuressaare Kultuurivara juhataja kt
  • Anneli Teppo-Toost Kihelkonna Rahvamaja juhataja kt
  • Virge Varilepp Kärla Rahvamaja juhataja
  • Inga Rand Laimjala Rahvamaja juhataja
  • Ulvi Põld Lümanda Kultuurimaja direktor
  • Edith Viira  Mustjala Rahvamaja juhataja
  • Anu Viljaste Orissaare Kultuurimaja direktor
  • Aina Tomson          Pärsama Kultuurimaja direktor
  • Maire Sillavee Salme Kultuurimaja direktor
  • Annely Õisnurm Sandla Kultuurimaja direktor
  • Aili Salong                 Taritu Rahvamaja juhataja                             (kutsutud, p 6)
  • Krista Riik Tornimäe Rahvamaja juhataja
  • Anneli Kaljuste Valjala Rahvamaja juhataja
  • Triino Lest Aste klubi juhataja
  • Viia Rohtla Eikla klubi juhataja
  • Hiie Mook Nasva klubi juhataja
  • Janne Tamm Kuressaare Perekodu juhataja
  • Ene Vahter             Kuressaare Hoolekande juhataja
  • Ave Väli  Kihelkonna Hooldekodu juhataja
  • Kaire Tiik Pärsama Hooldekodu direktor
  • Anni Hartikainen TTÜ Eesti Mereakadeemia Kuressaare Meremajanduse keskuse juhataja
  • Roomet Leiger TTÜ Eesti Mereakadeemia direktor
  • Andres Lipstok TTÜ Eesi Mereakadeemia nõunik
  • Neeme Rand              Kuressaare Ametikooli direktor                    (kutsutud, p 6)
  • Kaire KiilKallemäe Kooli direktor                   
  • Tiia Leppik Luce Kooli direktor ja Kesklinna Eralasteaed Naerusuu direktor
  • Siiri Rabi Eralasteaed Kõige Suurem Sõber direktor
  • Jüri Leiten             SA Eesti Kontsert direktor, Saaremaa Ooperipäevade korraldaja
  • Andres Paas MTÜ Kuressaare Kammerfest juhataja, Kuressaare Kammermuusika Päevade korraldaja
  •   Laine Sepp                  rahvusvahelise poiste Kuressaare keelpillifestivali korraldaja (kutsutud, p 6)
  • Kati Mäekallas MTÜ Kuresaar juhatuse liige, Kuressaare Tänavafestivali korraldaja, koostööklubi looja
  • Aarne Mägi Kuressaare Linnateatri direktori asetäitja loomealal
  • Pilvi Karu KG Huvikool Inspira muusikaõpetaja
  • Krista Lember Rahvakultuuri Keskuse rahvakultuurispetsialist Saare maakonnas 
  • Toivo Alt Saaremaa Võrkpalliklubi president
  • Ülo Tuulik kirjanik
  • Lauri Rannama füsioterapeut

 

  1. Valla osalusega äriühingute ja sihtasutuste juhid
  • Paul Leemet AS Kuressaare Soojus, juhatuse liige
  • Jaan Mehik AS Kuressaare Soojus, juhatuse liige
  • Tambet Kikas             AS Kuressaare Soojus, nõukogu esimees      (kutsutud, p 2)
  • Aivar Sõrm AS Kuressaare Veevärk, juhatuse liige
  • Ain Saaremäel AS Kuressaare Veevärk, juhatuse liige
  • Kalle Koov AS Kuressaare Veevärk, nõukogu esimees
  • Aare Lehtsi OÜ Kuressaare Bussijaam, juhataja
  • Taavi Rauniste           OÜ Kuressaare Bussijaam, nõukogu esimees           (kutsutud, p 2)
  • Tambet Tamm Maasi jäätmehoolduse OÜ, juhatuse liige
  • Enno Reis Maasi Jäätmehoolduse OÜ, nõukogu esimees
  • Mihkel Paljak OÜ Saaremaa Prügila, juhataja
  • Jaanis Prii                   OÜ Saaremaa Prügila, nõukogu esimees       (kutsutud, p 4)
  • Märt Kõlli Kuressaare Haigla SA, juhatuse liige
  • Marje Nelis Kuressaare Haigla SA, juhatuse liige
  • Reet Tuisk Kuressaare Haigla SA, nõukogu esimees
  • Pille Mägi Lääne-Saare Kultuur SA, tegevjuht
  • Andres Tinno             Lääne-Saare Kultuur SA nõukogu esimees   (kutsutud, p 2)
  • Aino Rummel Muhu Hooldekeskuse SA, juhatuse liige
  • Vello Runthal            Muhu Hooldekeskuse SA, nõukogu esimees            (kutsutud, p 2)
  • Reena Reinväli SA Kuressaare Hambapolikliinik, juhataja
  • Jaan Lember               SA Kuressaare Hambapolikliinik, nõukogu esimees (kutsutud, p 8)
  • Kaie Lepp SA Lääne-Saare hoolekanne, juhatuse liige
  • Koit Voojärv              SA Lääne-Saare hoolekanne, nõukogu esimees        (kutsutud, p 2)
  • Anu Vares SA Saare Arenduskeskus, nõukogu esimees
  • Rita Valge SA Saaremaa Muuseum, juhatuse liige
  • Tiia Leppik                 SA Saaremaa Muusem nõukogu esimees      (kutsutud, p 8)
  • Andla Rüütel SA Orissaare Spordihoone juhataja

 

  1. Meedia esindajad
  • Priit Rauniste ajalehe Meie Maa tegevjuht
  • Veiko Visnapuu ajalehe Meie Maa peatoimetaja
  • Gunnar Siiner ajalehe Saarte Hääl vastutav väljaandja/peatoimetaja kt
  • Andres Sepp ajalehe Saarte Hääl tegevtoimetaja
  • Margus Muld ERRi Saaremaa korrespondent
  • Tõnis Kipper Raadio Kadi vastutav toimetaja                   
  • Valter Rooso Kuressaare Pereraadio MTÜ juhatuse liige
  • Tarmo Pikner ajalehe Postimees arvamusportaali kolumnist

 

  1. Ametite, asutuste, mittetulundusühingute ja sihtasutuste esindajad
  • Janar Holm Sotsiaalministeeriumi tööala asekantsler
  • Jaan Leivategija         Rahandusministeeriumi regionaalhaldusosakonna Saaremaa talituse juht (kutsutud, p 7)
  • Rainer Antsaar politseikapten, Kuressaare politseijaoskonna juht
  • Mare Kirr                   Saaremaa Naiskodukaitse esinaine                (kutsutud, p 6)
  • Margus LindmäePäästeameti Lääne Päästekeskuse Saaremaa päästepiirkonna juht
  • Gunnar Havi             Kaitseliidu Saaremaa Maleva staabiülem
  • Külli Mõlder   Pärnu Maakohtu Kuressaare kohtumaja kohtunik, kohtumaja juht                                                                           
  • Kristel Pedassaar             Pärnu Maakohtu Kuressaare kohtumaja kohtunik                                                               
  • Reena Undrest Pärnu Maakohtu Kuressaare kohtumaja kohtunik
  • Anne Heinsaar Notar
  • Marika Leis Notar       
  • Gerda Pitk Notar                                                                          
  • Olev Martinson Maksu- ja Tolliameti Kuressaare teenindusbüroo juhataja
  • Ave Reimaa-Lepik             Eesti Töötukassa Saaremaa osakonna juhataja
  • Jaak Haamer             Keskkonnainspektsiooni Lääne regiooni Saaremaa büroo juhataja
  • Toivo Jürisson Veterinaar- ja Toiduameti Saaremaa Veterinaarkeskuse juhataja
  • Inge Balin Terviseameti Lääne talituse Saaremaa esinduse juhataja
  • Rene Arikas Veeteede Ameti peadirektor
  • Raido Liitmäe                        Muhu vallavanem                                          (kutsutud, p 6)
  • Jaan Urvet Ruhnu vallavanem
  • Stella Stepanov   Saaremaa Noortekogu esimees
  • Katrin Paukson Sotsiaalkindlustusameti ohvriabi osakonna Saare ohvriabikeskuse                                           juhtivspetsialist
  • Toomas Tuuling MTÜ Saaremaa Arstide Selts, juhatuse liige
  • Juhan Nemvalts Eesti Punase Risti Saaremaa Seltsi juhatuse esimees
  • Triinu Sink      MTÜ Saaremaa Lasterikaste Perede Ühendus, juhatuse esimees
  • Veronika Allas   MTÜ Saaremaa Puuetega Inimeste Koda juhataja
  • Liia Põldemaa MTÜ Saare Maakonna Invaühing, juhataja
  • Kati Aru             MTÜ Randvere Tööõppekeskus juhatuse liige
  • Siiri Rannama MTÜ Uus Elujõud juhatuse liige
  • Margo Orupõld MTÜ Pärnu Naiste Tugikeskus, juhatuse liige
  • Rein Väli MTÜ Saare Maakonna Memento Ühendus, juhataja
  • Tiiu Kallas MTÜ Saare Maakonna Pensionäride Ühendus, juhatuse liige
  • Aive LaanemetsMTÜ Meelespea juhatuse liige
  • Kati Mäekallas            MTÜ Kaks Kala juhatuse liige                     (kutsutud, p 8)
  • Kristoforos Parts MTÜ Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku Kuressaare Püha Nikolai Koguduse preester
  • Anti Toplaan              MTÜ Eesti Evangeelse Luterliku kiriku Saarte praost, Kuressaare Laurentiuse Koguduse õpetaja                     (kutsutud, p 2)
  • Rene Reinsoo MTÜ Eesti Evangeelse Luterliku kiriku Saarte abipraost, Kihelkonna, Kärla ja Mustjala koguduse õpetaja
  • Margus Mäemets MTÜ Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Kuressaare Siioni Koguduse pastor
  • Alur Õunpuu MTÜ Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku Kuressaare Koguduse pastor, Kuressaare toidupanga koordinaator
  • Aivar Pohlak MTÜ Eesti Jalgpalli Liit, president              
  • Kalev Kütt MTÜ Saaremaa Spordiliit, juhatuse esimees
  • Villi Pihl MTÜ Saaremaa Ralli, juhatuse liige
  • Edit Annusver             MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu juhatuse liige
  • Anne Tootmaa MTÜ Saaremaa Kunstistuudio juhatuse liige
  • Erich Teigamägi MTÜ Eesti Kergejõustiku Liit, president
  • Maie Meius MTÜ Oesel Studium tegevjuht
  • Reet Viira MTÜ Saaremaa Kodukant, juhatuse liige, talgute „Teeme ära“ koordinaator
  • Maidu Lempu MTÜ Saaremaa Vabatahtlik Merepääste Selts, juhatuse liige
  • Rein Sepp MTÜ Saaremaa Merekultuuri Selts, esimees
  • Mati Tang MTÜ Saarte Jahimeeste Selts, juhatuse esimees
  • Krista Riik                 MTÜ Saaremaa Rahvakultuuriselts, juhatuse liige (kutsutud, p 8)
  • Aado Haandi MTÜ Lions Klubi Kuressaare president
  • Anu Mets MTÜ Lions Klubi Kuressaare Piret president
  • Andro Roosileht MTÜ Sõrve külastuskeskus, juhatuse liige
  • Alver Sagur MTÜ Angla Tuulikumägi ja MTÜ Kaali Külastuskeskus juhatuse liige
  • Villu Vatsfeld MTÜ Saaremaa Ettevõtjate Liit, juhatuse esimees
  • Terje Aus                   MTÜ Saarte Koostöökogu, tegevjuht
  • Leo Filippov              MTÜ Eesti Saarte Kogu, esimees                  (kutsutud, p 6)
  • Mele Pesti MTÜ Kuressaare Edukontor, juhatuse liige
  • Priit Herodes MTÜ Eesti Muinsuskaitse Selts, juhatuse liige, Saaremaa valla sümboolika autor
  • Inga Teär             SA Innove Saaremaa Rajaleidja keskuse juht
  • Anu Kallas Kuressaare Haigla SA Hooldekodu juhataja
  • Rasmus Laan SA Kuressaare Hambapolikliinik arst
  • Mariann Tartes SA Kuressaare Hambapolikliinik arst

 

  1. Ettevõtjate esindajad, koostööpartnerid
  • Margus Vanaselja AS Baltic Workboats, juhatuse liige
  • Meelis Kubits    AS Corpore, juhataja                                    
  • Ago Arge AS EBC Ehitus Saaremaa, osakonna juhataja
  • Varje Haavel AS Hanvar, juhataja
  • Vjatšeslav Leedo AS Holostovi Kinnisvarahaldus, juhatuse liige
  • Heli Kaer AS Hoolekandeteenused Kogula Eakatekodu juhataja
  • Terje Hanson AS Hoolekandeteenused Sõmera Kodu juhataja
  • Ralf Allikvee AS Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees
  • Tõnu Toompuu AS Kuressaare Ehitus, juhataja
  • Alar Tõru AS Kuressaare Sanatoorium, juhatuse liige
  • Toomas Matt            AS Level, juhataja
  • Sven Lennart Alpstål AS Luksusjaht, juhatuse liige
  • Andres Toom AS Luksusjaht, tegevjuht
  • Raivo Vesiaid AS Peri, juhataja
  • Urmas Nõgu AS Proekspert, analüütik
  • Tõnis Rihvk             AS Saaremaa Laevakompanii, juhatuse liige
  • Margus Hiet             AS Saare Kütus, juhatuse liige
  • Ülo Kivine                  AS Saaremaa Piimatööstus, juhatuse esimees (kutsutud, p 6) 
  • Villu Vatsfeld                        AS Saarte Liinid, juhatuse esimees               (kutsutud, p 11)
  • Ants Tammleht                      AS Saarte Liinid, müügijuht                         (kutsutud, p 6)
  • Ülo Aavik AS Salva Kindlustuse Saaremaa esindus, juhataja
  • Taavi Tuisk AS Sarbuss, juhatuse liige
  • Raimo Heinam AS Securitas Eesti, juhatuse esimees
  • Mati Tang                  AS Tallinna Lennujaam Kuressaare Lennujaama juhataja (kutsutud, p 11)
  • Lembit Soe AS Tesman, juhataja                                     
  • Peter Hunt AS Trading House Eesti, juhatuse liige
  • Raul Maripuu             AS Valjala Söödatehas, juhatuse liige           (kutsutud, p 6)
  • Kersti Põld OÜ Advokaadibüroo Kersti Põld juhatuse liige
  • Aivar Karotamm OÜ Aivar Karotamm Management juhatuse liige
  • Mark Muru OÜ Alunaut juhatuse liige
  • Peeter Tiitson             OÜ Al Mare Auto juhataja
  • Rauno Stüff OÜ Apollo Kino, tegevjuht
  • Mart Loik OÜ Arens Ehitustööd juhatuse liige
  • Olari Aavik OÜ Arens Ehitustööd juhatuse liige
  • Aarne Mustis OÜ Arensburg juhatuse liige
  • Terje Nepper              OÜ Arensburg juhatuse liige                         (kutsutud, p 6)
  • Mati Maas OÜ ATKO Liinid Saaremaa osakonna juhataja
  • Kristjan Maaroos OÜ Dream Centers, Auriga keskuse omanike esindaja
  • Märt Aro OÜ Dream Group juhatuse liige
  • Igor Leemet OÜ Ehitusmees juhatuse liige
  • Jaanus Tiisvend OÜ Elektrilevi juhatuse esimees
  • Jaan Viilup OÜ Elmiku juhatuse liige
  • Märt Käesel OÜ Ensert, juhatuse liige
  • Nalmond Meri OÜ Five Wind Energy, juhatuse liige
  • Toomas Leis             OÜ Gospa, OÜ Pargi Kultuurikeskus juhatuste liige
  • Tauri Sumberg OÜ Gospa juhatuse liige
  • Piret Trei            OÜ Gospa, Georg Ots Spaa hotelli tegevjuht
  • Otto Richard Pukk OÜ Incap Electronics Estonia
  • Margus Tang             OÜ Ionix Systems tegevjuht
  • Jaanus Põlluäär OÜ Javicar juhatuse liige
  • Raivo Hein OÜ Kakssada Kakskümmend Volti
  • Robert Pajussaar OÜ Kalla Mööbel juhatuse liige       
  • Viljar Rei OÜ Kingli Grupp, juhatuse liige
  • Indrek Himmist         OÜ Klotoid juhatuse liige
  • Tõnu Teder                OÜ Klotoid juhatuse liige                             (kutsutud, p 2)
  • Kristian von Wowern OÜ KonceptForm juhatuse liige
  • Vello Laanemets OÜ Kuldoda juhatuse liige
  • Tõnu Post                   Kõljala Põllumajanduslik OÜ juhatuse liige  (kutsutud, p 6)
  • Enn Meri                    OÜ Merinvest nõukogu esimees                   (kutsutud, p 2)
  • Tiia Tammsalu OÜ MoonStar OÜ juhataja                          
  • Argo Kirss OÜ Must Ploom, juhatuse liige
  • Margit Kõrvits                       OÜ Muuv Marketing juhatuse liige               (kutsutud, p 5)
  • Erik Keerberg            OÜ Ouman Estonia, juhatuse liige                (kutsutud, p 7)
  • Rando Kubits OÜ Ouman Estonia tegevjuht
  • Merle Tamjärv OÜ Pesukoda juhatuse liige
  • Koit Kelder OÜ Põldemulgu, juhatuse liige
  • Kairo Pilviste OÜ Ranna-Villa, juhatuse liige
  • Ain Rahu OÜ Raudrohi / Ferm juhatuse liige
  • Aive Kesküla             OÜ Rauni Põllumajanduse, juhatuse liige     (kutsutud, p 5)
  • Triin Raamat OÜ Recruitment Estonia juhatuse liige
  • Andres Kirst             OÜ Reta Puit juhataja, OÜ Saare Ehituspuit juhatuse liige
  • Rein Kirst OÜ Reta Puit juhatuse liige, OÜ Saare Ehituspuit juhatuse liige
  • Aivar Aru                   OÜ Reval Auto Esindused juhatuse liige     (kutsutud, p 2)
  • Allar Leedu OÜ Ruu Kivi, juhatuse liige
  • Arne Salong OÜ Saare Fishexport juhatuse liige
  • Toomas Tarus OÜ Saare Kinnisvara, juhatuse liige
  • Peeter Sääsk OÜ Saare Yachts, juhatuse liige
  • Margus Puust             OÜ Saaremaa DeliFood omanik
  • Marko Mägi             OÜ Saaremaa DeliFood juhatuse liige
  • Kristjan Leedo OÜ Saaremaa Lihatööstus juhatuse esimees
  • Andres Ella OÜ Saaremaa Sepad, juhatuse liige
  • Meelis Lonn OÜ Saaremaa Vesi, juhatuse liige
  • Tullio Liblik             OÜ Saarte Investeering juhatuse liige
  • Kalmer Põlluäär OÜ Sandla Puit, juhatuse liige
  • Sven Sevastjanov OÜ S.E.G.U. juhatuse liige
  • William Moschella OÜ Seelight juhatuse liige
  • Angela Siinor OÜ Siinorite Transportteenus
  • Ivo Uustulnd OÜ S-Link juhatuse liige
  • Lembit Soe                OÜ Spa Tours, juhatuse liige                         (kutsutud, p 12)
  • Hendrik Karlson OÜ Sporrong Eesti juhatuse liige
  • Avo Maasik             OÜ Teetormaja juhatuse liige
  • Hendrik Reek OÜ Tepcomp tehase juhataja
  • Armin Arusalu OÜ Transmark, juhatuse liige
  • Peeter Tõniste    OÜ Trelleborg Industrial Products Estonia juhatuse liige
  • Jaak Kaabel OÜ TS Laevad, juhatuse esimees
  • Indrek Kasela OÜ Vettel, juhatuse liige
  • Neeme Järvpõld OÜ Vätta Metall, juhatuse liige
  • Indrek Aavik            OÜ Vätta Puit juhataja
  • Andres Lauk             OÜ Welcomest juhatuse liige
  • Hannes Pihl             OÜ Zenith Family Office, Auriga keskuse omanike esindaja
  • Ülar Tänak TuÜ Kärla Põllumajandusühistu, juhatuse liige
  • Urmas Lehtsalu TuÜ Mereranna Põllumajandusühistu, juhatuse liige
  • Kalle Koov                TuÜ Saaremaa Tarbijate Ühistu juhatuse liige (kutsutud, p 8)

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 3 386 korda, sh täna 1)