Horoskoop

JÄÄR
Suudad olla väga veenev ja mõjud oma kaaslastele usaldusväärse partnerina. Hea aeg igasuguseks koostööd ja suhtlemist nõudvaks tegevuseks.
SÕNN
Oled veendunud oma erilisuses ja solvud, kui sind võrreldakse teistega. Püüa oma eneseimetlust ja võimuiha kontrollida ning natuke leebem olla.
KAKSIKUD
Suudad nüüd oma eesmärkide poole liikuda imekspandava kindlameelsusega. Ehmatad oma teelt nii mõnegi konkurendi kõrvale.
VÄHK
Täna on positiivsete meeleoludega päev. Sinu mõtted on väga lennukad. Tunned ootamatut inspiratsioonilainet, mis annab sulle motivatsiooni edasi tegutseda.
LÕVI
Peaksid nüüd ohjeldama oma ekstreemsusevajadust, kuna valitseb traumade oht. Hea aeg tegeleda filosoofia ja üldse eneseharimisega.
NEITSI
Kipud täna olema veidi naiivne ja kergeusklik. Peaksid aga meeles pidama, et kõik inimesed ei pruugi olla sama heatahtlikud ja ausad kui sina.
KAALUD
Kui oled ambitsioonikas inimene, pead täna tegema suuri jõupingutusi oma eesmärkide saavutamiseks. Väldi agressiivseks muutumist.
SKORPION
Väldi nüüd hoolimatut suhtumist oma kaaslastesse. Tegele natuke oma sisemiste egoprobleemidega ja püüa muutuda inimlikumaks.
AMBUR
Ebasoodne aeg lepingute sõlmimiseks ja ametlikuks suhtlemiseks. Ole valmis hilinemisteks. Loobu ebapraktilistest ostudest ja käitu mõistlikult.
KALJUKITS
Kaldud täna end paremana serveerima, kui sa tegelikult oled. Seetõttu mõjud pigem ebapädeva ja edevana ning sind ei võeta tõsiselt.
VEEVALAJA
Võid tunda end ebakompetentsena ja seetõttu jääd tagasihoidlikuks ka seal, kus see tegelikult vajalik pole. Ole optimistlikum ja usu endasse rohkem.
KALAD
Täna suudad tõenäoliselt oma lähedastele head mõju avaldada. Oskad kerge vaevaga leida inimestega ühise keele ning mõistad nende probleeme.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 52 korda, sh täna 1)