Horoskoop

JÄÄR
Oled täna praktiliselt meelestatud. Samas kipud liigagi kokkuhoidlikuks ja igavaks muutuma. Anna endale mahti ka lõbutsemiseks!
SÕNN
Oled energiline ja innukas. Armuasjades on sul täna rohkem õnne ja ka võimalusi. Päev on täis rõõmu. Vaata siiski, et sa üle ei pingutaks!
KAKSIKUD
Võimalik, et pead täna aru andma minevikus tehtud tegude pärast. Säilita ka ebameeldivuste puhul rahu ja väldi agressiivset käitumist.
VÄHK
Püüa keskenduda oma sisemisele enesekindlusele. Arvesta esmajärjekorras omaenese tunnete ja vajadustega. Alati ei peagi kõigile meeldima.
LÕVI
Igati meeldivate mõjudega päev. Oled romantilisem ja tähelepanelikum kui tavaliselt. Suhted kallimaga paranevad täna tunduvalt.
NEITSI
Nüüd aktiviseerub sinu kaine mõistus. Teed raskeid, kuid õiglaseid otsuseid. Püüad hoomata hoomamatut ja selgitada seletamatut. Hea aeg intellektuaalseks tööks.
KAALUD
Tunned ebakindlust ja isegi abitust. Ootad teistelt julgustust, ilma milleta ei julge sa midagi otsustavat ette võtta. Usalda ennast rohkem.
SKORPION
Otsid täna meelelahutust ja võimalust end välja elada. Suurenenud on vajadus füüsilise aktiivsuse järele. Mine pidutse ja tantsi!
AMBUR
Püüad oma tegevuses täna rõhuda stabiilsusele. Sa ei nõustu riskima isegi siis, kui võiksid väga palju kasu saada. Esile kerkivad perekondlikud teemad.
KALJUKITS
Täna on hea päev öelda välja oma arvamus. Püüa seda teha võimalikult konkreetselt, kuid teisi solvamata, nii mõistetakse sind paremini.
VEEVALAJA
Täna suureneb su vajadus läheduse ja armastuse järele. Kui pead mingil põhjusel üksi olema, kipud kurvameelseks ja sentimentaalseks muutuma.
KALAD
Täna võib esineda pingeid sinu suhetes lähedase inimesega. Kuna sul on praegu raske olla avameelne, võib vastastikune usaldus partneriga väheneda.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 68 korda, sh täna 1)