Horoskoop

JÄÄR
Muutud täna sõjakaks ja püüad end iga hinna eest maksma panna. Seda eriti juhul, kui keegi julgeb sulle vastu vaielda. Ebasoodne päev läbirääkimisteks.
SÕNN
Kui oled juba mõnda aega tundnud salajast sümpaatiat kellegi vastu, siis nüüd on õige aeg midagi ette võtta. Luba tal oma tundeid aimata.
KAKSIKUD
Võimalik, et pead täna kedagi lohutama või kellegi eest hoolitsema. Tõmbad lahke ja avatud olekuga ligi inimesi, kes on õnnetud.
VÄHK
Otsid kaastunnet ja lahkust, kuid püüa hoiduda enesehaletsusse uppumist. Soovitav oleks veeta tänane päev mõne usaldusväärse sõbraga.
LÕVI
Tunned täna rõõmu materiaalsetest naudingutest. Otsid midagi originaalset ja oled valmis selle nimel palju raha kulutama. Väldi siiski laristamist.
NEITSI
Kipud täna mõistujuttu ajama ja lõpuks ei saa sa ise ka enam aru, miks sa seda juttu üldse räägid. Oht hajameelsuse tõttu petta saada!
KAALUD
Tunned soovi muuta oma välimust. Võimalik, et sinu tutvusring uueneb. Suurepärane aeg kogemuste vahetamiseks ja õppimiseks.
SKORPION
Kui sul tekivad täna mingid sisepinged, siis peaksid leidma mooduse, kuidas neid välja elada. Vastasel juhul kannatab sinu vaimne tervis.
AMBUR
Tunned täna tüdimust oma igavast argielust. Suureneb vajadus romantika ja originaalsete ettevõtmiste järele. Hea päev loomingulisteks avastusteks.
KALJUKITS
Võimalik, et näed eneses ülepingutamise tundemärke. Ära ole liialt konservatiivne ning võta endale aega millegi meeldiva ja lõbusa jaoks.
VEEVALAJA
Kipud täna olema kooner mitte ainult teiste suhtes, vaid eelkõige just iseenda suhtes. Võiksid siiski lubada endale mõne sümpaatse asjakese!
KALAD
Tunned end ilma hubase kodu ja perekonnata õnnetu ja hüljatuna. Soodne päev teha koduseid toimetusi või tegeleda millegi ilusa ja loomingulisega.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 79 korda, sh täna 1)