Horoskoop

JÄÄR
Päev toob sulle häid võimalusi eneseteostuseks. Kui oled loominguinimene, peaksid kindlasti püüdma rakendada mõnd uut ideed ka praktiliselt.
SÕNN
Hea päev tegelemaks kõige uue ja loomingulisega. Saad inspiratsiooni veidi ekstreemsetest olukordadest või eksootilistest kultuuridest.
KAKSIKUD
Mõtle nüüd enne tegutsemist kõik sammud hoolikalt läbi ning püüa talitada võimalikult ratsionaalselt ja arukalt. Ettevaatust terariistadega!
VÄHK
Täna suudad sa kerge vaevaga võita inimeste heakskiidu ja austuse, kuid väldi upsakaks ja kõrgiks muutumist, see tõmbaks sinu maine alla.
LÕVI
Võimalik, et sind tabab täna inspiratsioonipuhang ja hakkad eneselegi ootamatult näiteks luuletusi kirjutama. Hea päev enesesse süvenemiseks.
NEITSI
Võid nüüd alahinnata mõnd inimest, kellest mingil hetkel võib sulle päris tugev konkurent saada. Püüa end kõige toimuvaga kursis hoida.
KAALUD
Täna valitseb müstiline atmosfäär, võimalik, et puutud kokku sulle tundmatute ja seletamatute nähtustega. Õpid kindlasti midagi uut.
SKORPION
Võimalik, et keegi püüab sind täna oma ladusa jutu ja meelitustega ära osta. Võta endale kindlasti natuke rohkem aega järelemõtlemiseks.
AMBUR
Pöörad nüüd tähelepanu eelkõige sisemistele protsessidele. Analüüsid ennast ja oma käitumist erinevates olukordades. Võimalik, et teed huvitavaid avastusi.
KALJUKITS
Püüad leida inimest, kellel on palju tarkust ja kogemusi. Saad nüüd tõenäoliselt väärt mõtteid kuulda ja intellektuaalsetes vestlustes osaleda.
VEEVALAJA
Täna suudad näha asju erinevatest vaatevinklitest. See teeb suhtlemise teistega lihtsamaks, kuna suudad vaevata mõista teiste arusaamu.
KALAD
Tunned soovi kuidagi silma paista. Enamik sinu tänaseid ettevõtmisi on edukad. Väldi siiski liigset eneseimetlust ja ole teiste suhtes tähelepanelikum.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 89 korda, sh täna 1)