Horoskoop

JÄÄR
Püüa täna oma aega kasutada võimalikult ökonoomselt. Kogu ennast kokku ja ela hetkes! Tähtsate otsuste tegemisel kasuta oma intellekti.
SÕNN
Oled seltskondlikum kui tavaliselt. Eneselegi ootamatult võid avastada end kellelegi südant puistamas. Hea päev suhete klaarimiseks.
KAKSIKUD
Võimalik, et ki­pud täna kummaliselt käituma ja tahtmatult kaaslasi ära kasutama. Püüa olla taktitundelisem ja teiste suhtes tähelepanelikum.
VÄHK
Nüüd hakkab sinu jaoks tähtsat rolli mängima keegi vastassugupoole esindaja. Püüad võita tema tähelepanu ja imetlust. Kired löövad lõkkele.
LÕVI
Täna on muretu ja rõõmus päev. Isegi tüütud või ebameeldivad toimetused ei häiri sind. Võtad kõige kergelt ja kulged tantsiskledes läbi päeva.
NEITSI
Oled täna üpris edev. Pöörad tavalisest suuremat tähelepanu oma välimusele ja kõikvõimalikele aksessuaaridele. Püüa siiski loomulikuks jääda!
KAALUD
Oled täna veidi endassetõmbunud, mistõttu võid seltskonnas jätta mulje, et sinuga on midagi korrast ära. Väldi tegevust, mis sulle vastumeelne on.
SKORPION
Sind huvitavad täna tavalisest rohkem sügavad ja tõsised teemad. Oled analüüsiv ja mõtlik. Võimalik, et saad vastuse oma küsimustele.
AMBUR
Võimalik, et puutud täna kokku oma alateadlike hirmudega. Püüa enda vastu ausaks jääda, nii saad kõige paremini oma hirme ületada ja vaimselt areneda.
KALJUKITS
Täna aktiviseerub sinu läbinägemisvõime. Kui suudad oma emotsioone mõistuse kontrolli all hoida, võid nii mõndagi huvitavat teada saada.
VEEVALAJA
Püüad täna kõike teha võimalikult hästi. Otsid täiuslikkust nii eneses kui ka teistes. Sellise lähenemise tõttu võid aga pettuda.
KALAD
Oled täna tähelepanelikum kui tavaliselt. Näed ilma erilise vaevata läbi ka kavalaid ja keerulisi sepitsusi. Soodne päev täpsust nõudvate tööde tegemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 68 korda, sh täna 1)