Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et saad täna väga õpetliku kogemuse. Teadvustad midagi sügavamat elu ja iseenda kohta. Hea päev mõttekaaslastega suhtlemiseks.
SÕNN
Oled täna meelestatud optimistlikult ja sõbralikult. Püüa olla koos inimestega, keda kindlalt usaldada saad. Hea päev perekondlikeks üritusteks.
KAKSIKUD
Oled sotsiaalselt aktiivne. Soodne aeg uuele töökohale asuda, uusi ettevõtmisi alustada. Tegutse ja ära õnnehetke mööda lase!
VÄHK
Oled vastutustundlik ja otsustusekindel ning kõik su ettevõtmised lähevad hästi. Soodne päev rahateenimiseks ja tegutsemiseks laial rindel.
LÕVI
Sul on tugev emotsionaalne side kallima ja sõpradega. Abiellumise mõttesse suhtud idealiseerivalt. Püüa vältida liigset klammerdumist.
NEITSI
 Täna kerkivad esile sinu jaoks tõsised teemad. Sul on raskusi enda lõdvakslaskmise ja lõõgastumisega. Püüad igas asjas kõigest väest pingutada.
KAALUD
Kui oled täna aktiivne, võib sinu ettevõtmisi kroonida hiilgav edu. Läbisaamine ülemustega on hea. Sul on originaalseid ja huvitavaid ideid.
SKORPION
Võid nüüd sattuda kõikvõimalikesse vaidlustesse ja arusaamatustesse. Püüad luua oma suhetes selgust, kuid kipud seda tegema liiga äärmuslikul viisil.
AMBUR
Juhul kui oled natuke raha kõrvale pannud, on täna hea päev selle investeerimiseks. Oled praktiline ja piisavalt mõistlik, et teha arukaid otsuseid.
KALJUKITS
Täna on hea päev raha kulutada või kingitusi teha. Oled loomingulisem kui tavaliselt ja suudad välja mõelda mõne äärmiselt huvitava kingituse.
VEEVALAJA
Oled täna liiga nõudlik ja tunned seetõttu kerget rahulolematust kõige ja kõigiga. Vähenda oma kõrgeid nõudmisi, tunne rõõmu lihtsatest asjadest.
KALAD
Enesedistsipliin pole täna just sinu kõige tugevam külg. Kipud kiusatustele ja ahvatlustele liiga kergesti järele andma. Väldi alkoholi!

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 81 korda, sh täna 1)