Horoskoop

JÄÄR
Oled täna kergemini ärrituv kui tavaliselt. Sind häirivad nüüd pisiasjad, millesse harilikult suhtud külma rahuga. Keskendu rohkem endale.
SÕNN
Näed täna hea välja ja seda märkavad ka vastassoo esindajad. Soodne päev armusuhete loomiseks ja seltskonnas säramiseks. Tugev loominguline energia.
KAKSIKUD
Võid nüüd avastada endas soove, mille olemasolust sul siiani vaid ähmane ettekujutus oli. Aktiviseeruvad müstilist laadi tunded ja huvid.
VÄHK
Ootad täna rohkem kui tavaliselt teiste heakskiitu ja tähelepanu. Tegelikult tuleneb see sinu sisemisest ebakindlusest ja soovist olla armastatud.
LÕVI
Kipud täna õhulosse ehitama. Võimalik, et hakkad ka inimest, kellesse armunud oled, liigselt idealiseerima ega märka mitte ainumastki tema puudust.
NEITSI
Täna pühendud sa asjadele, millega oled juba ammu tegeleda tahtnud, kuid pole seni selleks lihtsalt aega leidnud. Täna on lõpuks see päev!
KAALUD
Võimalik, et sulle tehakse täna avalik märkus, mis paneb sind ebamugavasse olukorda. Püüa säilitada rahu ja väärikus, nii säästad oma närve.
SKORPION
Vajadus süveneda filosoofiasse. Oled huvitatud erilistest asjadest, torkad silma originaalsusega ja traditsioonilised toimingud tunduvad sulle igavad.
AMBUR
Täna peaksid otsima innustust eelkõige nendest asjadest, mille peale saad kindel olla. Liigne emotsionaalsus võib sulle kannatusi tuua.
KALJUKITS
Soodne aeg puhata argiprobleemidest, mediteerida ja olla omaette. Kosuta oma keha ja vaimu, et uuele nädalale vääriliselt vastu astuda.
VEEVALAJA
Täna võib sind alt vedada olmetehnika – eelkõige arvutid ja sõiduautod. Ole valmis kasutama mõnd varuvarianti. Oht hilineda!
KALAD
Täna võivad sulle ootamatult sülle sadada head võimalused oma elu ümberkorraldamiseks. Ära tõrju oma elust uusi inimesi ja nende nõuandeid.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 68 korda, sh täna 1)