Horoskoop

JÄÄR
Oled täna tavalisest aktiivsem ja energilisem. Saavutad nüüd kerge vaevaga juhtpositsiooni oma kaaslaste seas. Mõjud neile tõelise autoriteedina.
SÕNN
Oled täna äärmiselt seltskondlik, kuid samas kipud veidi liialdama. Sinu kohatud ja taktitundetud kommentaarid võivad nii mõndagi inimest ärritada.
KAKSIKUD
Tunned sisemist protesti asjade vastu, mis sulle rahuldust ei paku. Oled otsekohesem kui tavaliselt ning suudad oma tahtmise saavutada.
VÄHK
Kipud inimeste kallal norima ja võid vägagi teravkeelseks muutuda. Samas oled solvunud, kui keegi sulle või sinu kohta märkuse julgeb teha.
LÕVI
Sind köidavad täna tugevad elamused, mis on pisut ekstreemset laadi. Otsid seiklusi, kuid võid sattuda nii hoogu, et unustad mõne olulise lubaduse.
NEITSI
Oled täna ülevoolavalt jutukas ja kipud suud pruukima ka situatsioonides, kus oleks targem vait olla ja kuulata, mis teistel öelda on.
KAALUD
Oled sentimentaalne ja tundlik. Tühisemgi asi tundub suure ja tähtsana. Hakkad kergemini nutma kui tavaliselt, mõjudes tõelise piripillina.
SKORPION
Täna on õige päev teha midagi uut ja originaalset. Sinu ideed on üsnagi praktilised ja kergesti teostatavad. Kasuta tänast positiivset energiat!
AMBUR
Ole nüüd valmis, et pead oma positsioonist loobuma ja hakkama rohkem endaga tegelema. Teiste kamandamine jääb nüüd täiesti tahaplaanile.
KALJUKITS
Täna võivad aset leida kokkupõrked inimestega, keda sa tegelikult eriti hästi ei tunnegi. Püüa jääda vaatleja rolli, ära alahinda vastaseid.
VEEVALAJA
Tänane päev on sobilikum meelelahutusteks. Ära võta täna tõsiseid kohustusi ja väldi pealiskaudsete lubaduste andmist, mida pead hiljem kahetsema.
KALAD
Sinu suhtumine on konservatiivne ja tõrjuv. Püüad jätta endast range ja korraliku inimese muljet, kuid tegelikult vaevled sisemiste komplekside käes.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)