Horoskoop

JÄÄR
Ära üllatu millegi üle, mida sinu pereliikmed teevad või ütlevad, kuid hoiata neid, et võid samaga vastata. Seda eriti juhul, kui olete hiljuti tülitsenud.
SÕNN
Täna vabaned sa vanadest probleemidest ja hirmudest ning julged otsa vaadata lahendamist vajavatele asjadele. Kõik laabub plaanipäraselt.
KAKSIKUD
Kiire elutempo tõttu võivad sinu isiklikud vajadused ja lähedastega suhtlemine suisa unarusse jääda. Võta aeg maha ja meenuta oma unistusi.
VÄHK
Pööra täna suuremat tähelepanu oma partnerile. Kui pead langetama sind mõlemat puudutavaid otsuseid, siis tehke seda kindlasti koos.
LÕVI
Soodne päev uute tutvuste sõlmimiseks ja mineviku probleemide unustamiseks. Täna võidakse sulle välja pakkuda nii mõnigi huvitav idee.
NEITSI
Võtad täna kõike liiga kergekäeliselt ja kipud süüdimatult sõna võtma ka seal, kus võiksid hoopis vaikselt jälgida, mis toimub. Püüa oma emotsioone talitseda.
KAALUD
Tänaste planeediseisude mõju on küllaltki ettearvamatu. Sinu psüühika võib muutuda ebastabiilseks ja samuti ka suhted teiste inimestega.
SKORPION
Võid täna kergesti vastuollu minna mõne sinust kõrgemal positsioonil oleva inimesega. Ütled ilma keerutamata oma arvamuse otsekoheselt välja.
AMBUR
Oled täna vägagi konkreetses meeleolus. Kui sulle miski ei meeldi, siis teed selle silmpilkselt ka teatavaks. Hea aeg suhete klaarimiseks.
KALJUKITS
Hoidu liigsest lobisemisest ja püüa rohkem kuulata, mis teistel sulle öelda on. Tegutse rahulikult ja läbimõeldult, nii saavutad kiiresti edu.
VEEVALAJA
Tänane päev on soodne enesetäiendamiseks ja võõrkeelte õppimiseks. Sinu mõistus on avatum kui tavaliselt ja mälu parem.
KALAD
Täna ole valmis muudatusteks ja samas ka vanadest asjadest loobumiseks. Võimalik, et kohtud uute inimestega ja kaugened vanadest tuttavatest.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 80 korda, sh täna 1)