Horoskoop

JÄÄR
Kogutud teadmised tuleb nüüd süstematiseerida ja maksimaalselt ära kasutada nii õppimises kui ka õpetamises. Jaga oma ideid ka kaaslastega.
SÕNN
Otsid kedagi, kes mõjuks sulle nii, et kogu sinu elu muutuks. Suurenenud vajadus muudatuste järele. Hea päev loomingulisteks tegevusteks.
KAKSIKUD
Täna võivad ette tulla hajameelsusest tingitud probleemid. Oled jutukas ja suhtlemisaldis, kuid pealiskaudne. Aeg ei sobi reisimiseks.
VÄHK
Sa kuulad oma kaaslasi erilise tähelepanuga, kuid mõistad kuuldut ainult oma seisukohalt. Võimalik, et sulle usaldatakse täna mõni saladus.
LÕVI
Sind võivad täna ka pisiasjad närvi ajada. Märkad eelkõige teiste inimeste vigu, kuid oma möödapanekud jäävad kahe silma vahele.
NEITSI
Oled täna teravmeelne ja vaidlushimuline. Võiksid siiski oma energiat säästa ja suurematest sõnasõdadest loobuda. Tee midagi kasulikku.
KAALUD
Hea päev ametialasteks uuendusteks. Võimalikud uued pakkumised või ameti- ja palgakõrgendus. Emotsionaalsel tasandil oled pisut reserveeritud.
SKORPION
Täna võivad aset leida juhtumid, mis on küll ekstreemsed, kuid lõpevad siiski õnnelikult. Väldi hulljulgust ja arvesta endast nõrgematega.
AMBUR
Kipud olema liiga kangekaelne ja igal sammul oma õigusi nõudma. Isegi kui saavutad oma eesmärgi, võib juhtuda, et kaotad kaaslaste poolehoiu.
KALJUKITS
Võimalik, et tunned täna tüdimust oma tavalisest hallist argielust. Hakkad alateadlikult otsima uusi võimalusi ja seiklusi. Äkki juhtubki täna midagi põnevat!
VEEVALAJA
Võid avastada endas täna täiesti uusi omadusi ja andeid, mis seni on varjatuks jäänud. Püüa siiski end mitte üle hinnata ja endale probleeme tekitada.
KALAD
Pöörad täna suuremat tähelepanu asjade, olukordade ja inimeste välisele ilule. Kuid võiksid siiski meeles pidada ka sisemise ilu tähtsust.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 55 korda, sh täna 1)