Horoskoop

JÄÄR
Täna kaldud kergekäeliselt sekkuma teiste inimeste asjadesse. Peaksid olema kannatlikum ja mõtlema enne, kui oma arvamust avaldad.
SÕNN
Täna on sinu jaoks igati soodsate mõjudega päev. Võimalik, et leiad endale loomingulise väljundi, mis osutub ka materiaalses mõttes kasulikuks.
KAKSIKUD
Tunned soovi ennast tõestada. Võimalik, et satud ootamatult koguni juhi rolli. Ole siiski ettevaatlik, sest mõni isik võib sinu suhtes agressiivseks muutuda.
VÄHK
Tänased planeediseisud muudavad sind eriti tähelepanelikuks, märkad ka pisiasju. Hea aeg tervise kontrollimiseks ja paastu alustamiseks.
LÕVI
Täna kipuvad tegemata asjad kuhjuma ning see tekitab väsimust ja tuju langust. Püüa elada sammhaaval ja usalda oma kaaslasi rohkem.
NEITSI
Tunned soovi teistest erineda ning oled valmis selle nimel isegi äärmustesse minema. Hea päev uurimistööks või mõneks ägedaks matkaks.
KAALUD
Võimalik ebakindlus ja ärevus majandussuhete valdkonnas. Probleemid tervisega. Väldi laenamist, laenude käendamist ja aktiivset äritegevust.
SKORPION
Suurepärane päev avalikuks esinemiseks või millegi esindamiseks. Oskad jätta endast hea ja usaldusväärse mulje. Võimalik kokkupuude lastega.
AMBUR
Kipud täna veidi taktitundetu olema ja seetõttu võib nii mõnigi kaaslastest sinu peale solvuda. Vana tõde: mõtle enne, kui midagi ütled!
KALJUKITS
Tunned tüdimust igapäevasest elust. Suureneb vajadus romantika ja originaalsete ettevõtmiste järele. Hea päev loomingulisteks avastusteks.
VEEVALAJA
Otsid täna midagi erilist ja huvitavat. Sind köidavad kartmatud inimesed, kes ei pelga ekstreemsusi, püüad ka ise oma piire ületada.
KALAD
Sind hakkab nüüd huvitama suhete parandamine ja sinu enda roll tutvusringkonnas. Tunned soovi kellegagi rääkida ka tõsisematel teemadel.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 61 korda, sh täna 1)