Horoskoop

JÄÄR
Sind ümbritsevad täna heatahtlikult meelestatud inimesed, kellega saad edukalt koostööd teha. Paraneb ka läbisaamine perekonnaga.
SÕNN
Sa kuulad oma kaaslasi erilise tähelepanuga, kuid mõistad kuuldut ainult oma seisukohast. Võimalik, et sulle usaldatakse täna mõni saladus.
KAKSIKUD
Nüüd on oht totaalselt üle töötada. Tegemata asjad kuhjuvad ja tekitavad stressi. Püüa leida õige töö ja puhkamise vahekord.
VÄHK
Pööra täna suuremat tähelepanu oma lähedastele. Nad võivad just nüüd vajada sinu toetust ja mõistmist. Hea aeg vanade arvete klaarimiseks.
LÕVI
Võimalik, et satud intrigeerivasse olukorda, kus sul on raske konkreetset seisukohta võtta. Püüa valida selline tee, kus saad olla siiras ja aus.
NEITSI
Võimalik, et täna kerkivad sinu jaoks esile teemad, millele reageerid väikese häbitundega. Väldi liigset stressi, hea aeg puhkamiseks.
KAALUD
Tundeelu ja perekonnasidemed on esikohal. Oma mõtetes rändad minevikku, otsides turvalisust. Lased emotsioonidel otsuseid mõjutada.
SKORPION
Täna parandavad sinu meeleolu eelkõige rahu ja vaikus. Tunned soovi hetkeks eralduda ja teha väike väljasõit. Ole tähelepanelik liikluses!
AMBUR
Võid täna kokku puutuda inimestega, kes hakkavad sinu elu ümber korraldama ja sulle oma ideid peale suruma. Sellisel juhul on kõige targem lihtsalt kaabut kergitada.
KALJUKITS
Tunned täna erilist enesekindlust ja rahulolu. Samas kipud ennast veidi ülehindama ja teistest paremaks pidama, mis võib võimuvõitlust põhjustada.
VEEVALAJA
Passiivsete meeleoludega päev. Sul on raske end kokku võtta, et vajalikud tööd ära teha. Tunned ükskõiksust ja parema meelega lased teistel tegutseda.
KALAD
Kipud olema liiga kangekaelne ja nõuad igal sammul oma õigusi. Isegi kui saavutad oma eesmärgi, võib juhtuda, et kaotad kaaslaste poolehoiu.

 

Print Friendly, PDF & Email
(Vaadatud 59 korda, sh täna 1)